Jagiellonia proponuje stringi dla swoich fanów na walentynki. Kibice oburzeni

Jagiellonia swoim fanom na walentynki proponuje stringi w barwach klubowych oraz z herbem zespołu. Poza tym, w ofercie fan shopu znaleźć można także biustonosz o takim samym wzorze. Co więcej, promocję stringów z okazji zbliżającego się święta miłości, opublikowano na fanpage Jagiellonii w serwisie Facebook. Post spotkał się jednak ze sporą krytyką i został usunięty. Kibice z krwi i kości są zdania, że nie wypada w taki sposób wykorzystywać barw ukochanego zespołu.

Jagiellonia swoim fanom na walentynki proponuje stringi – kibice oburzeni

Walentynki rządzą się swoimi prawami i są świętem, które budzi skrajne emocje. Wydawać by się mogło, że bardziej skłonne do obchodzenia walentynek są kobiety, nie na rękę są one natomiast mężczyznom. Nie jest to jednak reguła. Wiele osób niezależnie od płci, staje też jednak w opozycji do tego komercyjnego święta. Tak czy inaczej, osoby ze sklepiku fana Jagiellonii Białystok postanowiły spróbować włączyć się w trend nadchodzących walentynek. W związku z tym, mężczyzn na oficjalnym profilu Jagi w portalu Facebook zachęcano, aby sprawili swoim drugim połówkom majtki w barwach i z logiem zespołu. Nie wszystkim jednak ten pomysł przypadł do gustu.

ZOBACZ TAKŻE: KOLEJNE NIEPOKOJĄCE INFORMACJE Z WUHAN W CHINACH – CIAŁA OFIAR KORONAWIRUSA ZALEGAJĄ NA SZPITALNYCH SALACH ORAZ KORYTARZACH, KREMATORIA NIE NADĄŻAJĄ Z PALENIEM ZWŁOK I PRACUJĄ 24 GODZINY NA DOBĘ. SĄ NOWE NAGRANIA

Fani uważają, że symbole klubowe – barwy oraz herb – nie powinny być wykorzystywane w taki sposób

Gdy oficjalny Facebook Jagiellonii udostępnił post Jaga Fan Shopu, natychmiast pojawiły się komentarze niezadowolonych tym faktem kibiców. Po tym, zdecydowano się na usunięcie wpisu. Widnieje on jednak nadal na wspomnianej wcześniej stronie Jaga Fan Shop. Można tam przeczytać choćby taki komentarz:

Zagadka: co wspólnego mają stringi z obecną formą Jagi?

W ofercie sklepu jest jeszcze biustonosz o tym samym wzorze, jednak to majtki jak na razie robią furorę wśród kibiców – jednakże, w negatywnym tego słowa znaczeniu.

Pojawia się także kolejne pytanie – czy to aby na pewno są stringi? Zdjęcia ze strony sklep.jagiellonia.pl budzą co do tego wątpliwości.

źródło zdjęć: Facebook, sklep.jagiellonia.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.