Hit na FAME MMA 17! Ferrari zmierzy się ze znanym polskim niepokonanym pięściarzem

hit na fame mma 17

Hit na FAME MMA 17! Dziś ogłoszono walkę, do której dojdzie podczas najbliższej gali, jaka odbędzie się już 3 lutego tego roku. Na Tauron Arenie w Krakowie w walce wieczoru zobaczymy jedną z najbardziej barwnych postaci federacji, oraz zawodowego pięściarza, który jeszcze nie zaznał smaku porażki. Starcie odbędzie się jednak w formule MMA. Szczegóły poniżej.

Hit na FAME MMA 17! Walka wieczoru znana, Ferrari zmierzy się ze znanym polskim, niepokonanym jak dotąd pięściarzem

Pierwsza w tym roku gala FAME MMA już za miesiąc. FAME 17 odbędzie się dokładnie 3 lutego na Tauron Arenie w Krakowie. Poznaliśmy już walkę wieczoru tego wydarzenia. Fani federacji z pewnością będą zachwyceni, bo w oktagonie dojdzie do naprawdę elektryzującego starcia. Na przeciwko siebie stanie jedna z głównych twarzy FAME MMA i największy zadymiarz federacji – Amadeusz „Ferrari” Roślik, a także zawodowy i niepokonany jak dotąd pięściarz – Kamil Łaszczyk.

Obaj panowie nie darzą się wielką sympatią. To, że dojdzie do tej walki, jest pokłosiem ich konfliktu. Co jednak najbardziej istotne, starcie odbędzie się na zasadach MMA. Biorąc pod uwagę to, że w tej płaszczyźnie o wiele bardziej doświadczony jest Amadeusz Ferrari, to właśnie jego można upatrywać jako faworyta w starciu – i to mimo tego, że przyjdzie mu się mierzyć z zawodowym sportowcem.

ZOBACZ TAKŻE: Netflix bierze się za współdzielone konta! Tak będzie sprawdzać użytkowników w Polsce

Imponujący rekord bokserski Kamila Łaszczyka – 32 wygrane i żadnej porażki

Rekord w zawodowym boksie to coś, czym Kamil Łaszczyk z pewnością może się pochwalić. Walczący w kategorii piórkowej (do 57,1 kg) zawodnik stoczył do tej pory 32 pojedynki i wszystkie wygrał. 11 z nich zakończył przed czasem. Wydaje się jednak, że będzie o wiele lżejszy od swojego rywala, co na pewno nie będzie grać na jego korzyść.

źródło: Twitter, sport.tvp.pl; foto: Twitter FAME MMA

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.