Grudniowe nowości w CDA Premium dla najmłodszych! Pociechy będą zachwycone

grudniowe nowości w cda

Grudniowe nowości w CDA Premium dla najmłodszych! Popularny serwis przygotował prawdziwą gratkę na grudzień, dzięki której wasze pociechy będą zachwycone. W ofercie pojawi się kilka bardzo ciekawych i stosunkowo nowych produkcji, skierowanych dla nawet najbardziej wymagających młodych kinomanów. Zestawienie prezentujemy poniżej.

Grudniowe nowości w CDA Premium dla najmłodszych! Śnieżka i fantastyczna siódemka (2019) – już dostępny [LINK]

Bardzo ładna, koreańska produkcja. Baśniowa opowieść z elementami „Shreka” i „Królewny Śnieżki i siedmioma krasnoludkami”. Film ma dużo uroku, świetny scenariusz i znakomitą ścieżkę dźwiękową. Jednak najważniejsze jest tu przesłanie: liczy się piękno wewnętrzne, pozory nie mają znaczenia. Zaskakująca i czarująca humorem bajka. Nie mamy wątpliwości – trzeba zobaczyć!

nowości cda premium

Wilk w owczej skórze 2 (2019) – już dostępny [LINK]

Owce i wilki wiodą spokojne i ciche życie, dopóki nie zjawiają się dwaj goście. Nikt nie spodziewa się, że przyniosą oni śmiertelne niebezpieczeństwo, które można pokonać tylko dzięki współpracy. „Wilk w owczej skórze 2” to produkcja twórców przebojowej serii „Królowa Śniegu” oraz klasycznej bajki Disneya „Piękna i Bestia”. Dużo zwariowanych zwierzaków, tajemnicze mikstury i zaskakujące przemiany. Generalnie dużo dobrej zabawy.

bajki cda premium

Playmobil (2019) – już dostępny [LINK]

Pełnometrażowy film animowany inspirowany zabawkami znanej marki. „Playmobil” to opowieść o bracie i siostrze, którzy zostają wysłani do innego wymiaru, nawiązującego do świata wspomnianych zabawek. To produkcja pełna zabawnych bohaterów i zapierających dech w piersiach przygód. Sympatyczna, zabawna, z przebojowymi piosenkami. Film rekomendujemy dorosłym i dzieciom.

cda

Bayala i ostatni smok (2019) – dostępny już niebawem

Bayala to kraina fantasy pełna wróżek z różnych plemion, których magia zależy wyłącznie od smoków. Niestety kraina jest zagrożona, gdyż zła królowa wróżek, Ophira, kradnie cenne smocze jaja, w których kryje się magia królestwa. Rozpoczyna się wielka, bajkowa przygoda. Jakość całej produkcji jest niesamowita. Film ogląda się z wielkim przejęciem. „Bayala” z pewnością dołącza do grupy kultowych animacji dla dzieci.

bajki na cda

Chłopiec i wilk (2019) – już dostępny [LINK]

Pełna ciepła i humoru opowieść familijna od twórców nominowanego do Oscara „Ernesta i Celestyny”. 9-letni Hugo spędza wakacje ze swoimi kuzynami i babcią Sarą. Babcia żartując przekonuje dzieci, że w dniu jej 80-tych urodzin porwie ją wilk. Dzieci mobilizują się, by uratować babcię i wyruszają w niezapomnianą przygodę. Bardzo dobre familijne kino.

smok cda

ZOBACZ TAKŻE: Grudniowe nowości w CDA Premium – filmy z tego roku znów zagoszczą w serwisie!

Zapraszamy na CDA Premium! Jeden z największych katalogów bajek i filmów dla dzieci oraz młodzieży w Polsce!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.