Dziecko zakrztusiło się fragmentem maseczki w McNuggetsach

Dziecko zakrztusiło się

Dziecko zakrztusiło się fragmentem maseczki, który znalazł się w jednym z McNuggetsów. Niebezpieczna sytuacja miała miejsce w Aldershot w hrabstwie Hampshire. Matka 6-latki opisała zaistniałą sytuację w mediach społecznościowych dołączając wymowne, mocno nieapetyczne zdjęcie. 

 

Dziecko zakrztusiło się fragmentem maseczki w McNuggetsach!

Do nieprzyjemnych wydarzeń doszło w Mcdonald’s w Aldershot w hrabstwie Hampshire. O wszystkim poinformowała Laura Arber – matka poszkodowanego dziecka, które zakrztusiło się wadliwym kawałkiem kurczaka. Brytyjka opowiedziała, że razem ze swoimi dziećmi udała się do popularnego fast food’u. W 2 z 20 zamówionych kurczakach znalazły się fragmenty maseczki ochronnej.

Moja mała córeczka zaczęła się krztusić, więc wsadziłam palce w jej gardło, żeby wyjąć pokarm. Wydobyłam coś niebieskiego i nie miałam pojęcia co to może być. Nie sądziłam nawet, że to mógł być kurczak, ale spojrzałam na opakowanie i w innym kawałku też znalazłam wystający niebieski fragment. Maseczka wgotowała się w McNuggetsa, jak część mieszanki. To na pewno maska, możecie zobaczyć jak mocno się tam trzyma – wyznała kobieta w rozmowie z dziennikarzami.

ZOBACZ TAKŻE: 15-LATKA W STANIE KRYTYCZNYM PO ATAKU DWÓCH PITBULLI. KOSZMARNE OBRAŻENIA

Kobieta razem ze swoimi dziećmi zamówiła jedzenie i skonsumowała je w domu. Po nieprzyjemnym zdarzaniu Laura postanowiła złożyć skargę telefonicznie. Dowiedziała się wówczas, że jedzenie rzekomo nie było przygotowane na miejscu. Co więcej, 32-latka twierdzi, że nie otrzymała nawet żadnych przeprosin. Głos w sprawie zabrał rzecznik McDonald’s:

Jest nam bardzo przykro słyszeć o takim doświadczeniu klienta. Bezpieczeństwo żywienia jest dla nas najważniejsze i kładziemy ogromny nacisk na kontrolę jakości, dochowując rygorystycznych standardów, by uniknąć niedoskonałości – oznajmił.

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.