Co za przecieki na temat Putina! Chodzi o jego stan, jest źle

nowe informacje o asteroidzie

Co za przecieki na temat Władimira Putina! Jak informują światowe media, chodzi o jego stan, który miał znów bardzo gwałtownie się pogorszyć. W Polsce o wszystkim pisze portal polsatnews.pl. Doniesienia mają pochodzić z kremlowskich źródeł. Jako pierwsza o szczegółach informowała strona, która trafnie przewidziała ogłoszenie mobilizacji w Rosji. U Putina pojawiły się nowe, męczące go objawy. Stracił też dużo na wadze, rzekomo jest z nim coraz gorzej. Więcej szczegółów poniżej.

Co za przecieki na temat Putina! Chodzi o jego stan, jest źle

O problemach zdrowotnych Władimira Putina mówi się bardzo wiele – już od samego początku wybuchu wojny, w której Rosja bezpardonowo zaatakowała Ukrainę. Teraz w tej sprawie pojawiły się jednak zupełnie nowe, elektryzujące doniesienia. Pochodzą one ze źródeł mocno zbliżonych do Kremla. O wszystkim jako jeden z pierwszych pisał telegramowy kanał General SVR, który niedawno trafnie wskazał, że Putin planuje mobilizację – podczas gdy wiele stron nie dowierzało w taki rozwój zdarzeń.

Jak czytamy na polsatnews.pl – stan Putina miał gwałtownie się pogorszyć. Rosjanin cierpi na uciążliwe napady kaszlu, nieustanne nudności, w błyskawicznym tempie traci wagę i nie ma apetytu. Na telegramie SVR pojawiły się takie doniesienia:

Krewni prezydenta Rosji Władimira Putina są zaniepokojeni jego napadami kaszlu, ciągłymi nudnościami, brakiem apetytu i utratą wagi. […] Bliskie środowisko rosyjskiego prezydenta martwi się, że jego „utrata wagi i uporczywy kaszel” stają się zauważalne i mogą być postrzegane przez elity w Rosji jako „oznaka szybko pogarszającego się stanu zdrowia”

ZOBACZ TAKŻE: „Dwie rakiety, erupcja lęku”. Znany jasnowidz ostrzega – najgorsze przed nami

Władimir Putin przeszedł w weekend szczegółowe badania. „Rak żołądka, choroba Parkinsona, zaburzenia schizoafektywne”

Twitter General SVR podaje, że w miniony piątek, sobotę i niedzielę Putin przechodził szczegółowe badania. Wszystko przez nagle pogarszający się stan zdrowia. Twórcy piszący dla SVR utrzymują już od jakiegoś czasu, że Putin zmaga się z rakiem żołądka, chorobą Parkinsona i zaburzeniami schizoafektywnymi. Doniesienia te miały wypłynąć z bliskiego otoczenia Kremla.

źródło: SVR, polsatnews.pl, Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.