CDA TV wystartuje już 9 sierpnia! Jakie kanały zawierają pakiety?

cda tv

CDA TV, usługa transmisji telewizji w modelu OTT, wystartuje w najbliższy poniedziałek, czyli 9 sierpnia 2021 roku. W ramach nowej usługi przygotowano trzy, różne pakiety tematyczne. Będą one dostępne tylko dla subskrybentów CDA Premium.

CDA TV wystartuje już 9 sierpnia! To kolejna nowość i rewolucja w popularnym serwisie

Zgodnie z zapowiedziami sprzed miesiąca, spółka CDA uruchamia usługę CDA TV. Telewizja w modelu OTT oferowana będzie w trzech wariantach – w Pakiecie Powszechnym, Pakiecie Start i Pakiecie Podstawowym, które różnią się ceną oraz liczbą dostępnych kanałów na żywo.

Pakiet Powszechny to plan zawierający podstawowe programy telewizyjne, które muszą się znaleźć w ofercie zgodnie z zasadą „must carry, must offer” i przeznaczono je do powszechnego, nieodpłatnego odbioru. Pakiet ten będzie dostępny w ramach dotychczasowego abonamentu dla użytkowników CDA Premium bez dodatkowych opłat.

CDA TV – pakiety i ceny

Pakiet Start to drugi z wariantów. Będzie on zawierał blisko 40 kanałów telewizyjnych, takich jak np.: Kino Polska, Dizi, Polsat Viasat Nature czy Da Vinci Kids. Za możliwość korzystania z niego użytkownicy zapłacą tylko 4 zł, czyli za cały pakiet CDA Premium + CDA TV miesięczny abonament wyniesie 23,99 zł. W przypadku pakietu Start będzie obowiązywał 14 dniowy, bezpłatny okres testowy.

cda tv

Najwyższym i najbogatszym pod względem oferty programowej jest Pakiet Podstawowy, który zawiera blisko 90 kanałów telewizyjnych. Wśród najciekawszych pozycji programowych można w nim znaleźć m.in. kanały z grupy BBC, Viasat World, stacje History, Crime&Investigation, pakiet kanałów filmowych Filmbox oraz AMC Channel i Sundance Channel. W przypadku tego pakietu użytkownicy CDA Premium będą musieli dopłacić 30 zł. Pakiet Podstawowy nie obejmuje bezpłatnego okresu testowego.

cda tv

CDA TV już od 9 sierpnia

CDA TV wyróżnia – podobnie jak CDA Premium – łatwy dostęp i prosty model rozliczeniowy: miesięczna subskrypcja, którą można w każdej chwili aktywować lub dezaktywować, brak długoterminowych umów i zobowiązań.

Oferowany produkt można oglądać na dowolnym urządzeniu: na komputerze pod adresem www.cda.pl/tv , na urządzeniach mobilnych (dedykowana aplikacja CDA na Androida oraz iOS) oraz na Smart TV (LG, Philips, Sony, Panasonic, Hisense, Toshiba, TCL, Hitachi, JVC, systemy Android, Android TV, Chromecast i inne). Z CDA TV można korzystać także podczas pobytu w krajach Unii Europejskiej, a większość kanałów nadawana jest w jakości Full HD, przy czym cztery stacje już wkrótce dostępne będą w jakości 4K.

ZOBACZ TAKŻE: CHIŃCZYCY ZBUDOWALI 10-PIĘTROWY BUDYNEK W 28 GODZIN! [WIDEO]

źródło: CDA

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.