Call center Prawa i Sprawiedliwości. Będą zachęcać do głosowania

call center

Call center Prawa i Sprawiedliwości! Parta nadal kontynuuje kampanię wyborczą, wchodząc na jeszcze inny poziom niż konkurencja. Mianowicie, PiS będzie dzwonił do obywateli i zachęcał ich do wzięcia udziału w nadchodzących wyborach. O wszystkim poinformowała Beata Szydło. Dodatkowo, politycy ruszą na spotkania z obywatelami. Podkreślają przy tym, że aby ich praca zaowocowała, musi być niezwykle wytężona do samego końca.

Call center Prawa i Sprawiedliwości. Będą dzwonić i zachęcać do głosowania

Kampania wyborcza jest na ostatniej prostej, toteż partie – włączając tą aktualnie rządzącą – coraz prężniej zachęcają społeczeństwo do oddawania głosów właśnie na nie. Pomysły bywają bardzo ciekawe, jedne udane bardziej, inne natomiast mniej. Dziś w Warszawie odbyła się konferencja prasowa Prawa i Sprawiedliwości, na której była premier Beata Szydło poinformowała że z tymże dniem rusza call center partii do której należy. Osoby zasiadające „po drugiej stronie słuchawki” będą dzwonić do obywateli, zachęcając ich do wzięcia udziału w wyborach. Nie wszystkim taki pomysł przypadł do gustu, jest jednak z pewnością na swój sposób kreatywny.

ZOBACZ TAKŻE: SZYKUJE SIĘ KONFLIKT NA LINII ORLEN I WILLIAMS? CHODZI O WYCOFANIE ROBERTA KUBICY Z OSTATNIEGO WYŚCIGU!

„Żeby zwyciężyć trzeba ciężko do końca pracować”

Powyższe słowa podczas dzisiejszej konferencji wypowiedziała właśnie była premier Beata Szydło. Podkreślała, że wkładany jest ogrom pracy, aby kolejne wybory okazały się pomyślne dla partii, którą reprezentuje. 

Na spotkaniach ze społeczeństwem partia chce pokazywać, ile dobrego udało jej się zrobić do tej pory, a także to, co planowane jest w kolejnych latach.

źródło zdjęcia: youtube.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.