Awaria na stadionie w Budapeszcie. Przez całą noc z głośników leciał Rammstein

awaria na stadionie

Niespotykana awaria na stadionie w Budapeszcie. Na nadal pozostającej w budowie Puskas Arenie, doszło do bardzo dziwnej, nietypowej usterki. Mianowicie, przez całą noc stadionowe nagłośnienie okolicznych mieszkańców raczyło utworem „Deutschland” w wykonaniu Rammsteina. Choć ludzie zgłaszali ten fakt na policję, zarówno mundurowi jak i obsługa obiektu była bezradna. Przez długi czas nie potrafiono sobie poradzić z głośno grającą muzyką.

Awaria na stadionie w Budapeszcie. Przez całą noc z głośników leciał utwór Rammsteina

To chyba jedna z najciekawszych stadionowych awarii w ostatnim czasie. Z jednej strony bawi, z drugiej natomiast – wystarczy postawić się w skórze okolicznych mieszkańców, którzy przez całą noc zmuszeni byli słuchać jednego utworu Rammsteina. Jak każdy wie, muzyka którą tworzy niemiecki zespół, jest dość specyficzna i nie wszystkim musi przypaść do gustu. W Budapeszcie niestety nie mieli wyboru. Stadionowe nagłośnienie emitowało piosenkę pod tytułem „Deutschland” w nocy z poniedziałku na wtorek. Okoliczni mieszkańcy o zaistniałym fakcie informowali policję, ale ta była bezradna. Tak samo zresztą, jak osoby obsługujące powstający w stolicy Węgier obiekt.

ZOBACZ TAKŻE: POTĘŻNA BOMBA ODKRYTA POD ŚWINOUJŚCIEM! MIESZKAŃCY ZOSTANĄ EWAKUOWANI?

„Stadion przeprasza” za pomocą mediów społecznościowych

Już na drugi dzień władze stadionu za pomocą mediów społecznościowych przepraszały okolicznych mieszkańców, którym potworny hałas z pewnością przeszkadzał. Przy okazji zapewniono, że dołożono wszelkich starań, aby podobna sytuacja w przyszłości już nigdy się nie wydarzyła.

Otwracie Puskas Areny ma nastąpić już w listopadzie tego roku.

źródło zdjęcia: pestisracok.hu

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.