Albańscy kibice zgotowali piekło biało-czerwonym. Nowe porażające nagranie [WIDEO]

albańscy kibice

Albańscy kibice zgotowali piekło biało-czerwonym. W sieci pojawiło się nowe, porażające nagranie, przedstawiające to, co działo się po strzelonym przez Polaków golu. Przypomnijmy – po tym, jak nasza drużyna narodowa zdobyła upragnioną bramkę, z trybun w kierunku zawodników posypał się deszcz butelek. Setki plastikowych przedmiotów mogły zrobić krzywdę piłkarzom. Wszystko wyglądało dramatycznie. W dalszej części tekstu znajdziecie materiał, którego nie pokazano w telewizji.

Albańscy kibice zgotowali piekło biało-czerwonym. Nowe porażające nagranie w sieci [WIDEO]

Polska reprezentacja w piłce nożnej zanotowała wczoraj niebywale ważne zwycięstwo. Biało-czerwoni wygrali na trudnym terenie z niezwykle wymagającym rywalem, jakim z pewnością jest Albania. Niestety, więcej niż o samym wyniku, mówi się o skandalicznym zachowaniu miejscowych kibiców.

Stadion w Tiranie wypełniony był po brzegi albańskimi kibicami, którzy mieli historyczną szansę na przybliżenie się do awansu na mundial. Na ich drodze stanęli jednak podopieczni Paulo Sousy. Polacy swoją grą nie zachwycali, ale byli pewni siebie i w drugiej połowie dopięli swego. Ładną bramkę po kapitalnym dośrodkowaniu Mateusza Klicha, zdobył Karol Świderski. I wtedy się zaczęło. Gdy biało-czerwoni celebrowali zdobytego gola, w ich kierunku z trybun runął deszcz plastikowych, nierzadko pełnych butelek, oraz innych niebezpiecznych przedmiotów, które mogły zrobić krzywdę piłkarzom. Telewizja nie pokazała jednak wszystkiego.

W sieci pojawiły się nagrania, na których widać, jak poważny był omawiany incydent. Można mówić o wielkim szczęściu, że nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Obrazuje to poniższe nagranie:

ZOBACZ TAKŻE: RYSZARD „SZCZENA” PRZEMÓWIŁ PO GŁOŚNEJ AFERZE. JAK SIĘ TŁUMACZY? CO Z WALKĄ Z MARCINEM NAJMANEM? POJAWIŁ SIĘ POWAŻNY PROBLEM

Sędzia przerwał mecz, ale obyło się bez walkowera. To dobra decyzja?

Po całym zajściu mecz przerwano. Pojawiła się nawet groźba walkowera, co oznaczałoby, że wynik zostanie zweryfikowany jako 3:0 na korzyść Polaków. Gdy jednak kibice się uspokoili, piłkarze powrócili na murawę i dokończyli pojedynek, który podopieczni Sousy wygrali 1:0.

W sieci wybuchła jednak dyskusja – czy po tak skandalicznym zachowaniu ze strony kibiców, piłkarze powinni dogrywać mecz do końca? Czy organizatorzy meczu nie okazali się zbyt pobłażliwi?

źródło: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.