Agentka ochrony zwolniona! Jak stracić pracę w 3 sekundy? Właśnie tak!

 

Ta Pani już nie popracuje na lotnisku. Kobieta została zwolniona w trybie natychmiastowym, po tym, jak wręczyła podróżującemu karteczkę z pewnym napisem. Do kuriozalnej sytuacji doszło na lotnisku pod Nowym Jorkiem.

 

 

 Agentka ochrony zwolniona!

Całe zdarzenie nagrały kamery monitoringu. Na nagraniu widać, jak podróżujący Neal Strassner przechodzi przez odprawę na lotnisku Greater Rochester niedaleko Nowego Jorku. Kiedy mężczyzna zbliżył się do bramki, agentka ochrony wręczyła mu karteczkę z napisem „Jesteś brzydki”.

Mężczyzna niczego się nie spodziewał. Wziął do ręki tajemniczy liścik i z uśmiechem minął kobietę, która mu go dała. Ta widząc jego reakcję, krzyknęła za nim czy go otworzy. Kiedy Neal otworzył liścik, ujrzał napis „Jesteś brzydki”.

„Podróżuję nieustannie i nigdy coś takiego mi się nie zdarzyło” – powiedział mężczyzna.

Neal Strassner poszedł z tą karteczkę do przełożonych agentki ochrony. Tam wyjaśnił całą sytuację, jaka mu się przytrafiła. Szefostwo zareagowało natychmiastowo – agentka ochrony została wyrzucona z pracy.

Zatrudniamy agentów ochrony zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi i mamy zerową tolerancję na tego typu zachowania” – powiedziała Administracja Bezpieczeństwa Transportu.

Czy był to głupi żart? Nie wiemy jakim motywem kierowała się ta kobieta. Jedno jest pewne – na lotnisku tak łatwo pracy już nie znajdzie!