Rosyjski siatkarz znów obraża Polaków! „Polska k…a”

rosyjski siatkarz

Rosyjski siatkarz znów obraża Polaków! Znany z tego, że często prowokuje w sieci polski naród, Aleksiej Spiridonow po raz kolejny dał popis prostactwa. Tym razem w mediach społecznościowych zaczepił Karola Kłosa, siatkarza, którzy właśnie z biało-czerwoną reprezentacją zdobył brązowy medal Ligi Narodów w siatkówce. Na chamskie zachowanie Rosjanina zareagował Polski Związek Piłki Siatkowej. Wystosowano specjalne pisma do FIVB oraz do rosyjskiej federacji siatkówki.

Rosyjski siatkarz znów obraża Polaków

Wszystko zaczęło się od tego, że w swoich mediach społecznościowych, Karol Kłos umieścił wpis odnoszący się do jego występu i ostatniego sukcesu polskiej drużyny narodowej. Właśnie wtedy do akcji wkroczył Aleksiej Spiridonow – i to wkroczył w sposób, z którego już wiele razy zasłynął. Mianowicie, zwrócił się on do polskiego siatkarza słowami „Polska k…a”.

Spiridonow wszedł w polemikę z polskimi kibicami

Na wpis Rosjanina od razu zareagowali Polacy. W Internecie rozpoczęła się istna wojna na słowa. Jednakże, Spiridonow odpowiadał na wpisy polskich fanów, sam używając nadal bardzo wulgarnych wyrażeń.

W czwartek, słynący z niepoprawnych zachowań siatkarz po raz kolejny odniósł się w swoich mediach społecznościowych do całej sytuacji:

K…a, ruszyłem tych Polaków i drugi dzień zaśmiecają mi tu konto

Wszystko okrasił dodatkowo emotikoną rozwścieczonej twarzy. Warto przypomnieć o skandalicznych zachowaniach Rosjanina, które miały miejsce wcześniej. Mianowicie, podczas Mistrzostwa Świata w 2014, dłońmi tworzył gest karabinu i „strzelał” w kierunku polskich kibiców. W dodatku nazywał Polskę „zgniłym narodem”.

rosyjski siatkarz

źródło zdjęć: volleywood.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.