Nowe stroje reprezentacji Polski w piłce nożnej! Nie wszystkim się podobają

nowe stroje reprezentacji polski

Nowe stroje reprezentacji Polski w piłce nożnej! Wielu kibiców naszej kadry z dawna wyczekiwało debiutu nowych koszulek, który przewidziany był już na marzec tego roku. Wszystkie plany pokrzyżowała jednak pandemia koronawirusa. W nowych strojach, biało-czerwoni publiczności mieli zaprezentować się w spotkaniach towarzyskich z Finlandią oraz Ukrainą. Wszystko trzeba było jednak przełożyć na wrześniowe potyczki w ramach Ligi Narodów, gdzie już za kilka dni mierzyć będziemy się z Holandią oraz Bośnią i Hercegowiną. Dziś oficjalne media reprezentacji opublikowały wzory koszulek, w których Lewandowskiego i spółkę będziemy oglądać przez najbliższe lata. Wielu kibiców jest zdania, że tym razem sponsor techniczny kadry – firma Nike – zwyczajnie się nie postarała. Czy rzeczywiście tak jest? Stroje prezentujemy poniżej!

Nowe stroje reprezentacji Polski w piłce nożnej zaprezentowane! Nie wszystkim przypadły do gustu

Biało-czerwoni doczekali się nowych koszulek od Nike! Firma ta ubiera naszą reprezentację już od paru ładnych lat, a pierwszym wielkim turniejem, na którym Polacy zagrali w strojach Nike, było Euro 2012. Teraz wiemy, jak będą prezentować się stroje, które podopieczni Jerzego Brzęczka przywdzieją podczas Euro 2020, które z powodu pandemii koronawirusa przeniesiono na rok 2021.

Klasycznie, koszulka domowa będzie biała, natomiast wyjazdowa – czerwona. Tym razem widać jednak pójście w zupełnie innym kierunku niż dotychczas. Mianowicie, na trykocie widać sporo odwołań do klasyki – począwszy od kołnierzyka w koszulce domowej, kończąc na wielkim godle na środku – a nie jak dotąd na piersi.

nowe stroje reprezentacji polski

ZOBACZ TAKŻE: UWAGA NA FAŁSZYWE WIADOMOŚCI SMS PODSZYWAJĄCE SIĘ POD INPOST! ZŁODZIEJE MOGĄ UKRAŚĆ WSZYSTKIE WASZE OSZCZĘDNOŚCI. ZOBACZ NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ!

Nowe trykoty budzą mieszane uczucia. Biało-czerwoni zagrają w nich już za kilka dni

Długo wyczekiwane koszulki wywołały mieszane uczucia. Nie wszystkim do gustu przypadł fakt, że godło nie znalazło się na piersi, a na środku trykotu. Inni chwalą Nike za odważny projekt i pójście w stronę klasyki połączonej z innowacją.

nowe stroje reprezentacji polski

Polacy w nowych strojach zadebiutują już w najbliższy piątek, kiedy to w Amsterdamie w ramach Ligi Narodów zagrają z Holandią. W sieci pojawił się także film promocyjny, mający być zapowiedzą nowych strojów. Wideo można obejrzeć poniżej:

źródło: Łączy nas piłka – laczynaspilka.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.