To zdjęcie chwyta za serce – tak powinna wyglądać prawdziwa miłość niezależnie od wieku!

Każdy z nas chciałby przeżyć wspaniałą miłość – taką, która przetrwa wszystko. Szacunek, poczucie bezpieczeństwa, jak i ogromne wsparcie i niesamowite poczucie humoru. Można by wymieniać bez końca. W Internecie można znaleźć wiele obrazków czy wpisów, które pokazują, że takie uczucie istnieje. To zdjęcie chwyciło nas za serce, zobaczcie sami. 

Miłość nie tylko w filmach

Zazwyczaj idealna miłość (chociaż mówi się, że taka nie istnieje) pokazywana jest w filmach. Każdy z was zapewne obejrzał romantyczne historie, powszechnie dostępne w większości produkcji. Chociażby popularna scena „wpadania” na siebie na korytarzu i pomoc w zbieraniu kartek. Jednak, aby utrzymać uczucie przez całe życie potrzeba wiele poświęceń, jak i wsparcie. Dlatego widok starszego małżeństwa trzymającego się pod rękę podczas spaceru wzrusza niejedną osobę.

Natomiast nas wzruszyło zdjęcie, które przywraca nadzieję na piękne uczucie i to w każdym okresie życia. Udostępniła je w mediach społecznościowych pani doktor, której pacjentka napisała swojemu partnerowi piękną wiadomość…na opakowaniu na leki.

Też piszecie swoim partnerom takie wiadomości? Małe rzeczy, ale z pewnością ucieszą każdego. Nawet opakowanie na leki może stać się miejscem na napisanie wiadomości i zakończeniu jej słowem „kotek”. Nad zdjęciem pojawiła się informacja, że te osoby mają ponad 80 lat – czyli w każdym wieku można okazywać sobie miłość w tak niesamowity i wzruszający sposób.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.