Szokujące znalezisko w dziecięcym wózku – zemsta sąsiadów budzi ogromne kontrowersje!

zemsta sąsiadów

Aż trudno uwierzyć do czego są w stanie posunąć się ludzie. Zemsta sąsiadów w jednym z bloków na Żoliborzu budzi ogromne kontrowersje. Mianowicie wrzucili oni… psią kupę do dziecięcego wózka. Poznajcie szczegóły tej oburzającej historii!

Zemsta sąsiadów

Stojące na klatkach schodowych dziecięce wózki są częstym powodem sporów między sąsiadami. Matki często zostawiają je na półpiętrze, aby nie musieć dźwigać ich na sam dół. Z drugiej strony mogą one tarasować przejście, uniemożliwiając innym komfortowe korzystanie z klatki. Warto również wspomnieć, że w przestrzeniach wspólnych, takich jak np. klatka schodowa, obowiązują z góry ustalone prawa. Okazuje się, że nie można trzymać na nich żadnych rzeczy, ponieważ w razie niebezpieczeństwa mogą utrudnić drogę ewakuacji. W związku z tym obowiązuje zakaz trzymania na klatce schodowej wózków dziecięcych.

Zemsta sąsiadów w jednym z bloków na warszawskim Żoliborzu budzi jednak ogromne kontrowersje. Mieszkanka podzieliła się swoją historią na facebookowej grupie o nazwie Czy była dziś drama na Żoliborzu? **grupa**. W opublikowanym poście czytamy:

Drodzy sąsiedzi, a w szczególności mieszkańcy ul. Adama Mickiewicza […] uważajcie na sąsiadów którzy podkładają KUPĘ PSIĄ do wózka małego dziecka. Dzisiaj pozostawiłam wózek na klatce przed swoim wejściem do mieszkania na pół godz i zastałam w nim niespodziankę z postaci kupy psiej w woreczku w wózku syna !!! (pisownia oryginalna)


ZOBACZ TAKŻE: SAMOSĄD NASTOLATKÓW NA PEDOFILU. MĘŻCZYZNA NIE PRZEŻYŁ, SZOKUJACY WYROK DLA OPRAWCÓW

Pod postem wybuchła zagorzała dyskusja. Część internautów zwróciła uwagę, że niektórzy powinni wykazać się wyrozumiałością, szczególnie wobec kobiet, które muszą same znosić z góry wózki i w przypadku, kiedy w bloku nie ma wózkowni. Ponadto istnieje wiele sposobów, aby poinformować o zabraniu przeszkadzającego wózka, a zemsta sąsiadów w postaci pozostawionych odchodów to zdecydowana przesada.

Najgorzej, jak jedna z drugą postawią wózek w przejściu

Nie rozumiem robienia graciarni z korytarza

Straszne chamstwo i okazanie pogardy dla sąsiadów – czytamy w komentarzach.

Co myślicie o tej sytuacji?

źródło: facebook.com, popularne.pl, mamadu.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.