Porzuciła psa w lesie – wszystko nagrała kamera monitoringu [WIDEO]

porzuciła psa w lesie

Porzuciła psa w lesie – wszystko nagrała kamera monitoringu. Do skandalicznego zajścia doszło nieopodal Portland w stanie Oregon w USA. Na nieszczęście właścicielki czworonoga, haniebnego czynu dopuściła się tuż pod czujnym okiem kamery zamontowanej na jednej z pobliskich posesji. Zdezorientowanym psiakiem zajęły się miejscowe organizacje pomocy zwierzętom. Prawdopodobnie udało się także zidentyfikować bezduszną prowodyrkę całego zajścia. W sieci zdecydowano się upublicznić omawiane wideo – głównie po to, aby ludzie dwa razy pomyśleli, zanim zdecydują się porzucić swojego psa, co w ostatnim czasie dzieje się zdecydowanie zbyt często.

Porzuciła psa w lesie – wszystko nagrała kamera monitoringu

Okres wakacyjny nie wszystkim kojarzy się z sielanką. Często w tym czasie najbardziej pokrzywdzone stają się czworonogi, porzucane przez rodziny, gdy te nie mają co z nimi zrobić podczas letnich wyjazdów. O tym, że proceder – mimo licznych apeli – nadal ma miejsce, idealnie dowodzi nagranie z monitoringu pochodzące ze Stanów Zjednoczonych.

Od kilku dni jest tam głośno o porzuceniu pięknego psa rasy Golden Retriever. Wszystko miało miejsce nieopodal Portland w stanie Oregon. Wideo, o którym mowa, jest niezwykle poruszające. Nie dziwi więc fakt, że tak mocno wpłynęło ono internautów. Co jednak najważniejsze, psiaka udało się odnaleźć i jest on w dobrych rękach. Niestety, jak na ten moment nie nadaje się do adopcji – jest bowiem zupełnie zdezorientowany całym przykrym zajściem.

ZOBACZ TAKŻE: WJECHAŁ MOTOREM W ŚWIEŻO WYLANY BETON – NIE CHCIAŁ PŁACIĆ ZA PRZEJAZD ZA AUTOSTRADĘ. MASZYNA UGRZĘZŁA NA PLACU BUDOWY, W SIECI POJAWIŁO SIĘ NAGRANIE

Wideo przedstawiające moment porzucenia psa chwyta za serce. Odpowiednie służby prawdopodobnie zlokalizowały właścicielkę zwierzaka. Golden Retriever na razie nie nadaje się do adopcji

Jak relacjonuje zagraniczny portal ladbible.com, pies jak na razie nie nadaje się do adopcji. Jest zszokowany całym zajściem. Znajduje się jednak w dobrych rękach.

Miejscowe media donoszą także, że prawdopodobnie udało się zlokalizować jego bezduszną właścicielkę. Kobieta poruszała się pojazdem marki Tesla. Nie wiadomo jednak jaka kara może ją czekać za haniebny uczynek, jakim było porzucenie psa w lesie.

Wideo, o którym mowa, można obejrzeć poniżej:

źródło: YouTube, ladbible.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.