Ogromna kwota za przejście na dietę rośliną – firma proponuje tysiące za odrzucenie mięsa!

Ogromna kwota za dietę

Ogromna kwota za przejście na dietę rośliną! Niezwykłą ofertę przedstawiła Brytyjczykom wegańska firma Vibrant Vegan, która proponuje ochotnikom aż 50 tys. funtów za przejście na 3-miesięczną dietę wegańską. To jednak nie wszystko, a korzyści jest naprawdę sporo. Poznajcie szczegóły!

Ogromna kwota za przejście na dietę rośliną

Wegetarianizm i weganizm cieszy się coraz większą popularnością. Osoby decydujące się na dietę roślinną często motywują się brakiem cierpienia zwierząt i ochroną środowiska. Co więcej, część z nich zachęca innych do rezygnacji z mięsa albo chociaż próby odstawienia produktów odzwierzęcych. Zajęła się tym również wegańska firma Vibrant Vegan, która pragnie zachęcić ludzi do zmiany swojego żywienia. Ogromna kwota za przejście na 3-miesięczną dietę rośliną to jeszcze nie wszystko. Firma oferuje do tego swój własny, w pełni roślinny catering.

ZOBACZ TAKŻE: DZIECI ŚPIĄCE NA MROZIE – POMYSŁ PRZEDSZKOLA NA ZWIĘKSZENIE ODPORNOŚCI!

Wegański firma poszukuje osób, które jedzą mięso i wyrażają chęć na zmianę swojego żywienia. Proponują w zamian 50 tys. funtów oraz 3 miesiące żywienia się dostarczanymi przez nich posiłkami. Ochotnik musi w zamian regularnie dzielić się swoimi odczuciami i opinią na temat diety w mediach społecznościowych. Ponadto liczba dostarczanych posiłków przez firmę jest nieograniczona! Co więcej, osoba biorąca udział w doświadczeniu musi podpisać umowę, w której deklaruje, że przez 3 najbliższe miesiące nie zje nic pochodzenia zwierzęcego. To wciąż nie koniec! Jeśli po 3. miesiącach diety ochotnik wyrazi chęć przedłużenia eksperymentu do końca 2021 roku, firma Vibrant Vegan będzie dożywotnio dostarczała swój catering. Warto jednak podkreślić, że eksperyment działa tylko na terenie Wielkiej Brytanii.

Wegańska firma podzieliła się także przeprowadzonymi badaniami. Okazuje się, że aż pół miliona Brytyjczyków wykazało chęć wzięcia udziału w eksperymencie, a 34% osób jest ciekawych diety wegańskiej. Ogromna kwota za przejście na dietę roślinną z pewnością przyczyniła się do tak wysokich wyników. A Wy zdecydowalibyście się na taki eksperyment?

źródło: noizz.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.