Afera w Poznaniu! Restauracja zakazuje wstępu dzieciom!

afera w poznaniu

Afera w Poznaniu! Restauracja zakazuje wstępu dzieciom! Rodzice maluchów są oburzeni, w sieci wybuchła ogromna burza. Dlaczego najmłodsi klienci mają być dyskryminowani? O wszystkim na swojej stornie w portalu Facebook pisze rzeczona restauracja. Mianowicie chodzi o niszczenie mienia – po jednej w wizyt rodziców z dziećmi, restauracyjny sprzęt został zniszczony. To miało być bodźcem do podjęcia trudnej, ale według restauracji jedynej właściwej decyzji. 

Afera w Poznaniu! Restauracja zakazuje wstępu dzieciom!

Zakaz wstępu dla dzieci w restauracji? Pomysł choć kontrowersyjny, to ma zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Za są najczęściej osoby bezdzietne, którym przeszkadza obecność najmłodszych, często rozrabiających klientów. Swoje zdanie osoby takie warunkują tym, że przez takowe zachowania nie mogą zjeść swoich posiłków oraz spędzić relaksującego czasu w należytym spokoju. Innego zdania są rodzice maluchów. Ich najczęstszym argumentem jest jednak fakt, że… dzieci to dzieci. Takowe tłumaczenie nie trafiło jednakże do właścicieli jednej z poznańskich restauracji. Wyszli oni przed szereg i podjęli bardzo odważną decyzję. Po niej, w sieci wybuchła istna burza.

Rodzice oburzeni, restauracja pokazuje zdjęcia zniszczeń

Wszystko zaczęło się od zniszczeń, których właśnie dzieci miały dokonać podczas jednej z wizyt w opisywanym lokalu. Mianowicie, restauracja opublikowała nawet zdjęcia ze szkód, jakie najmłodsi pod opieką rodziców tam dokonali. Czy decyzja restauratorów nie okaże się strzałem w kolano? Jak decyzję o zakazie wstępu dla dzieci poniżej 6-ego roku życia odbierze społeczeństwo? Przedsmak można zobaczyć w komentarzach na Facebooku rzeczonej restauracji. 

źródło zdjęcia: facebook

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.