17-latek nie potrafi odczytać godziny z zegara analogowego – w sieci pojawiło się nagranie! [WIDEO]

17-latek nie wie, która jest godzina

W sieci pojawiło się nagranie, które wzbudza niemałe kontrowersje. Internauci są mocno podzieleni, bowiem na filmie dorosły mężczyzna pyta nastolatka, która jest godzina. Jak dowiadujemy się z nagrania, 17-latek nie potrafi odczytać godziny z zegarka analogowego. W sieci wybuchła prawdziwa burza!

17-latek nie wie, która jest godzina

W Internecie opublikowano nagranie, na którym widać, jak nastolatek stoi przed zegarkiem analogowym. Osoba nagrywająca film zadaje chłopcu liczne pytania związane z godziną. Nie otrzymuje jednak konkretnej odpowiedzi. Ponadto mężczyzna kilkukrotnie pytał nastolatka o wiek.

 „Która jest godzina? Ile masz lat? Za ile masz osiemnastkę?” – dopytuje autor nagrania.

Okazuje się, że osoba z nagrania ma 17 lat, a już za 4 miesiące będzie pełnoletnia. Na twarzy chłopaka widać zmieszanie, ponieważ nie potrafi odpowiedzieć na pytanie dotyczące godziny.

„No to która jest godzina? Nie wiesz? A ile masz lat? I nie znasz się na zegarku?” – słyszymy w dalszej części nagrania.

Chłopak po czasie odpowiada, że akurat z takiego zegarka nie potrafi odczytać godziny. Na co dzień posługuje się „normalnym z telefonu”. Po tych słowach mężczyzna nagrywający film i wypytujący nastolatka powiedział:

„Aha. Dobra. Jesteś wolny”

Pełne nagranie możecie zobaczyć poniżej:

W komentarzach po filmem zawrzało, a liczne grono internautów podzieliło się na dwa obozy. Jeden z nich jawnie krytykował zachowanie autora filmu, który naraził nastolatka na hejt w Internecie. Z drugiej zaś strony pojawili się i tacy, którzy nie mogli uwierzyć własnym oczom i delikatnie rzecz ujmując, krytykowali niewiedzę 17-latka.

W komentarzach czytamy:

„To całe nowe pokolenie sprawia wrażenie chemicznie ogłupionego. Oni żyją w zupełnie innym świecie, nie buntują się, we wszystko wierzą i na pierwszy rzut oka widać, że myślą bardzo powoli. To średnio nam rokuje na przyszłość jako boomerom”

„Ale po co komuś wychowanemu w erze cyfrowej umiejętność odczytywania zegarka analogowego? Czy ktoś z was posługuje się liczydłem albo tarką bądź wyżymaczką do prania?”

Co o tym myślicie?

 

źródło: twitter.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.