Zdjęcie z idolem? Nic trudnego! Zobacz niesamowite urządzenie [WIDEO]

zdjęcie z idolem

Zdjęcie z idolem? Nic trudnego! Przykład znakomitego pomysłu można zobaczyć na stadionie Dallas Cowboys, gdzie kibice miejscowego zespołu mogą sobie zrobić pamiątkową fotografię z zawodnikami swojej drużyny. Cały szkopuł polega jednak na tym, że… ich wcale tam nie ma! Jak zatem działa postawione tam urządzenie? Wideo poniżej wszystko wyjaśnia.

Zdjęcie z idolem? Nic trudnego! Zobacz niesamowite urządzenie na stadionie – wideo

Łowcy pamiątkowych zdjęć z idolami w przyszłości mogą mieć ułatwione zadanie. Pojawia się jednak pytanie – czy wymagające wielu zdolności hobby nie straci swojego uroku? Okazuje się bowiem, że bez większego wysiłku, niemal każdy odwiedzający stadion Dallas Cowboys może mieć zdjęcie z członkami zespołu. Jak to jest możliwe? Wszystko za sprawą technologii. Kibice są wniebowzięci. Zobaczcie na czym to wszystko polega! Film poniżej:

Technologia idzie do przodu, czy ograbia nas z radości?

Czy zdjęcia z idolami nie stracą magii przez tego typu urządzenia? Choć w tych czasach możliwości edycji zdjęć są ogromne, takie urządzenie i tak wprowadza pewną nowość. Nie wszyscy są jednak z tego zachwyceni. Według sceptyków, jest to oszukiwanie samego siebie. Inni z kolei dobrze się bawią, robiąc sobie fikcyjne zdjęcia z wirtualnymi w tym wypadku gwiazdami.

Jedno jest pewne – maszyna na pewno będzie miała duże wzięcie, a już teraz zrobiło się o niej głośno w całym Internecie. 

ZOBACZ TAKŻE: POLSCY SIATKARZE DEKLASUJĄ KOLEJNEGO RYWALA

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.