Wrześniowe premiery na Netflixie – nie przegap nowości

Wraz z końcem wakacji i nadejściem września skracają się dni, co sprawia, że chętniej siadamy przed telewizorem lub komputerem i szukamy dobrego filmu albo serialu. Sprawdź wrześniowe premiery na Netflixie.

 

Co nowego?

We wrześniu 2019 roku na Netflixie pojawi się sporo filmów, ale także seriali. Są to m.in. „The I-Land”, „Criminal” dla miłośników kryminałów lub emocjonująca produkcja szpiegowska „The Spy”. Z dokumentów, warto zwrócić uwagę na dokument o Billu Gatesie. Z kolei dla fanów komedii przygotowano komedię o dziewczynie mierzącej niemal 190 centymetrów.

Wrześniowe premiery na Netflixie – 5 propozycji
  1. „The I-Land”

Grupa nieznajomych budzi się na wyspie bez żadnych wspomnień. Pobyt na rajskiej wyspie zamienia się w koszmar. Nie pamiętają oni jak i dlaczego się tu znaleźli. Serial po pierwszym zwiastunie został okrzyknięty przez internautów hybrydą „Igrzysk śmierci” i „Zagubionych”.

  1. „Wysoka dziewczyna”

Jodi jak zwykła nastolatka chodzi do szkoły, a w wolnym czasie spotyka się ze znajomymi. Niemniej jednak wyróżnia ją wzrost, ponieważ mierzy aż 186 centymetrów wzrostu. Dzieci od zawsze się z niej śmiały, dlatego Jodi ma problem z pewnością siebie. Jej los odmienia się za sprawą wsparcia przyjaciół i niespodziewanej miłości. W końcu Jodi znajdzie odwagę by walczyć o to, co jej się należy.

  1. „The Spy”

Sacha Baron Cohen powraca w historii opartej na faktach jako agent izraelskiego Mosadu, Eli Cohen. Porzuca pracę biurową i wyrusza na kilka lat misji w Syrii, gdzie ma pracować pod przykrywką. Nie może dać się zdemaskować, ponieważ to oznacza śmierć. Gra toczy się zatem o najwyższą stawkę.

  1. „W głowie Billa Gatesa”

Bill Gates to twórca Microsoftu i jeden z najbogatszych ludzi na świecie. Trzyodcinkowy dokument pokaże jak udało mu się zbudować swoje imperium i jaki jest w rzeczywistości. Dodatkowo zobaczycie jak wyglądała jego droga do kariery. Gates brał udział w tworzeniu produkcji, więc zdarza się, że sam zabiera głos.

  1. „Szkoła dla elity” – 2. sezon

Jest to hiszpańska produkcja, która powstała na fali popularności „Domu z papieru”. Akcja serialu toczy w się w prywatnej, ekskluzywnej szkole, do której trafia trójka nastolatków pochodzących z klasy robotniczej. Po licznych sporach, kłótniach, kłamstwach i tajemnicach, jedna z bohaterek umiera. Dlatego też uczniowie Las Encinas próbują poradzić sobie z traumą po zabójstwie koleżanki chcąc wrócić do normalności.

Marta D

Absolwentka dziennikarstwa, kulturoznawstwa i fotografii – radiowiec z zawodu, kulturalny człowiek z wykształcenia, fotograf z pasji. Humanistka i umysł ścisły w jednym. Nie lubi zamykać się w ramach szablonowości. Uwielbia wyzwania, nowe miejsca i ciekawych ludzi.