Szkoła dla Elity sezon 2. Kiedy premiera? Kto wystąpi?

Fani tego serialu z pewnością nie mogą się już doczekać następnych odcinków! Szkoła dla Elity 2, kiedy będzie następny sezon? W którym roku do sieci trafią następne odcinki? Specjalnie dla was sprawdziliśmy wszystkie informacje. Wiadomo, że następny sezon pojawi się i będzie dostępny na platformie Netflix!

Szkoła dla Elity

Ten serial to produkcja stworzona głównie dla nastolatków. Zanim trafił do sieci, promowano go jako produkcję pokroju „Plotkary”. Opowiada on o życiu dzieci bogatych rodziców, którzy plasują się wysoko w hierarchii społecznej. Fabuła rozgrywa się wokoło uczniów, którzy uczestniczą do prestiżowej szkoły Las Encinas, która znajduje się w Hiszpanii. Przez cały okres istnienia szkoły, uczestniczyły do niej tylko i wyłącznie bogaci uczniowie, jednak z czasem pojawiła się trójka nastolatków, którzy należeli do robotniczej klasy społecznej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

¿Qué pasa chicos? 👋 . . What’s up guys? 👋

Post udostępniony przez Élite (@elitenetflix)

Szkoła dla Elity 2, kiedy premiera?

Już za 3 miesiące będziemy mogli zobaczyć pierwszy odcinek drugiego sezonu! Jesienią tego roku trafi bowiem na platformę Netflix pierwszy epizod. Niestety, ale dokładna data premiery jeszcze nie jest znana, wiadomo tylko, że pierwsze odcinki pojawią się we wrześniu.

Szkoła dla Elity 2 kto wystąpi?

Wokół drugiej edycji serialu krąży wiele tajemnic. Nie znamy do końca aktorów, którzy w niej wystąpią. Również nie wiemy, czy pojawi się cała stara obsada. Nie znamy także nawet showrunnera! Czyżby główny bohater w drugim sezonie uległ zmianie? Jedyne, co jest pewne w 100% to producent. Bowiem za produkcję drugiego sezonu Szkoły dla Elity będzie odpowiadać Zeta Audiovisual. Do ich produkcji należą również: „Trzy metry nad niebem”, a także „Tylko ciebie chcę”. Dla tych, co zapomnieli, przypominamy że w pierwszym sezonie serialu wystąpili: Álvaro Rico, który grał tytułowego Polo, María Pedraza jako Marina, Jaime Lorente, który grał Nano, a także Itzan Escamilla jako Samuel García Domínguez.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Woke up like this…

Post udostępniony przez Élite (@elitenetflix)

źródła zdjęć: Instagram, spidersweb

 

Aleksandra S.

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku Biologia Medyczna. Ma słabość do dobrego jedzenia, podróży oraz zwierząt.