Netflix premiery na październik – nowe filmy i seriale

nowe zasady współdzielenia konta

Mimo, że za oknem już jesień, która nie zachęca nas do spędzania czasu na dworze, to nic straconego! Na całe szczęście jest wiele powodów, by spędzić październikowe wieczory w domu. Netflix premiery nas z pewnością zaskoczą w nadchodzącym miesiącu! Zobaczymy zarówno wiele nowości, jak i kontynuacji seriali. Koniecznie zobaczcie, czym w przyszłym miesiącu zaskoczy nas Netflix.

Kontynuacja seriali Netflix

Niewątpliwie jednym z najbardziej oczekiwanych seriali jest  „Peaky Blinders„. Fabuła dotyczy gangstera Tommy’ego Shelby’ego. Rodzina przestępcy jest jedną z najpotężniejszych i najbardziej wpływowych w okolicy. Zarabiają tylko na nielegalnych rzeczach, takich jak hazard, wyłudzenia czy handel na czarnym rynku. Serial niesamowicie wciąga i nic dziwnego w tym, że czekamy na niego z niecierpliwością. Zobaczymy go już niebawem, gdyż 4 października. Tego dnia swoje premiery będą mieć również:

  • „Peaky Blinders” – sezon 5
  • „El Dragón: Powrót wojownika”
  • „Big Mouth” – sezon 3
  • „Raising Dion”
  • „Rotten” – sezon 2
  • „Historie z dreszczykiem” – sezon 2
  • „Dzieciaki straszaki” – sezon 3 4/10/2019
  • „Dzieciaki straszaki: Pierwsze Halloween Vidy”
  • „Szwagier Aykut”
  • „Walka o park”
Filmy październik Netflix

Netflix premiery październikowe nie tylko obfitują w seriale, ale również w nowości filmowe. Będziemy mieli przyjemność zobaczyć: „Pralnię” (18.10.2019), „W wysokiej trawie” (04.10.2019), „Nazywam się Dolemite” (26.10.2019), jak również „The social network” (1.10.2019) oraz „Kamerdyner” (1.10.2019). Czym jeszcze zaskoczy nas październik? Na ekranie swoich laptopów zobaczymy także „Kuriera” (1.10.2019) i „Pitch perfect 3” (26.10.2019). To nie koniec hitów! Netflix ma dla nas więcej niespodzianek.

Nowe filmy i seriale Netflix Październik

Netflix premiery w październiku zaskoczą nas jeszcze jednym długo wyczekiwanym serialem! Fani „South Parku” z pewnością się ucieszą na tę informację, gdyż w październiku będzie miał swój debiut ten serial dla dorosłych! Oprócz tej niespodzianki, widzowie będą mogli ucieszyć się również z informacji o pojawieniu się „Klubu singielek”, „Życia na nielegalu” czy „Sposobu na morderstwo” – sezon 5. Jesienny miesiąc oprócz deszczu przyniesie wiele serialowych nowości oraz ich kontynuacji, więc nie mamy powodu do smutku z powodu niezachęcającej do spacerów pogody, ponieważ z ratunkiem przychodzi nam Netflix premiery w październiku!

Aleksandra S.

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku Biologia Medyczna. Ma słabość do dobrego jedzenia, podróży oraz zwierząt.