Netflix premiery na październik – nowe filmy i seriale

Mimo, że za oknem już jesień, która nie zachęca nas do spędzania czasu na dworze, to nic straconego! Na całe szczęście jest wiele powodów, by spędzić październikowe wieczory w domu. Netflix premiery nas z pewnością zaskoczą w nadchodzącym miesiącu! Zobaczymy zarówno wiele nowości, jak i kontynuacji seriali. Koniecznie zobaczcie, czym w przyszłym miesiącu zaskoczy nas Netflix.

Kontynuacja seriali Netflix

Niewątpliwie jednym z najbardziej oczekiwanych seriali jest  „Peaky Blinders„. Fabuła dotyczy gangstera Tommy’ego Shelby’ego. Rodzina przestępcy jest jedną z najpotężniejszych i najbardziej wpływowych w okolicy. Zarabiają tylko na nielegalnych rzeczach, takich jak hazard, wyłudzenia czy handel na czarnym rynku. Serial niesamowicie wciąga i nic dziwnego w tym, że czekamy na niego z niecierpliwością. Zobaczymy go już niebawem, gdyż 4 października. Tego dnia swoje premiery będą mieć również:

  • „Peaky Blinders” – sezon 5
  • „El Dragón: Powrót wojownika”
  • „Big Mouth” – sezon 3
  • „Raising Dion”
  • „Rotten” – sezon 2
  • „Historie z dreszczykiem” – sezon 2
  • „Dzieciaki straszaki” – sezon 3 4/10/2019
  • „Dzieciaki straszaki: Pierwsze Halloween Vidy”
  • „Szwagier Aykut”
  • „Walka o park”
Filmy październik Netflix

Netflix premiery październikowe nie tylko obfitują w seriale, ale również w nowości filmowe. Będziemy mieli przyjemność zobaczyć: „Pralnię” (18.10.2019), „W wysokiej trawie” (04.10.2019), „Nazywam się Dolemite” (26.10.2019), jak również „The social network” (1.10.2019) oraz „Kamerdyner” (1.10.2019). Czym jeszcze zaskoczy nas październik? Na ekranie swoich laptopów zobaczymy także „Kuriera” (1.10.2019) i „Pitch perfect 3” (26.10.2019). To nie koniec hitów! Netflix ma dla nas więcej niespodzianek.

Nowe filmy i seriale Netflix Październik

Netflix premiery w październiku zaskoczą nas jeszcze jednym długo wyczekiwanym serialem! Fani „South Parku” z pewnością się ucieszą na tę informację, gdyż w październiku będzie miał swój debiut ten serial dla dorosłych! Oprócz tej niespodzianki, widzowie będą mogli ucieszyć się również z informacji o pojawieniu się „Klubu singielek”, „Życia na nielegalu” czy „Sposobu na morderstwo” – sezon 5. Jesienny miesiąc oprócz deszczu przyniesie wiele serialowych nowości oraz ich kontynuacji, więc nie mamy powodu do smutku z powodu niezachęcającej do spacerów pogody, ponieważ z ratunkiem przychodzi nam Netflix premiery w październiku!

Aleksandra S.

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku Biologia Medyczna. Ma słabość do dobrego jedzenia, podróży oraz zwierząt.