Kiedy piwo jest ważniejsze niż wszystko! [nagranie z napadu]

kiedy piwo jest

Kiedy piwo jest ważniejsze niż wszystko! Niesamowite nagranie z napadu zatacza coraz to szersze kręgi w sieci. Internauci nie mogą wyjść z podziwu – spokój jaki zachował jeden z mężczyzn przebywających w lokalu, jest dosłownie powalający. Jak doskonale widać, są rzeczy ważne i ważniejsze. Zobaczcie jedyne w swoim rodzaju nagranie – wideo poniżej.

Kiedy piwo jest ważniejsze niż wszystko! Nagranie z napadu robi furorę w sieci

Każdy ma swoje priorytety – parafrazując tekst popularnego zespołu Paktofonika, można śmiało opisać sytuację którą widać na nagraniu poniżej. Napad z bronią w ręku, grożenie, nerwowa atmosfera? To nie podziałało na osobę, która przy barze raczyła się alkoholem i dymem papierosowym. Nic nie było w stanie przerwać błogiej chwili relaksu dla jednego z klientów knajpy, która stała się celem złoczyńcy. Jak to wyjaśnić? Może ktoś podejmie się próby racjonalnego wytłumaczenia tego, co widać poniżej? Film można zobaczyć tutaj:

Internauci typują różne scenariusze, próbując tłumaczyć zachowanie mężczyzny z nagrania

W sieci nie chcą wierzyć, aby ktokolwiek w tak stresującej sytuacji zachował niebywały spokój. Pojawiają się przeróżne domysły, czym spowodowane było – trzeba to przyznać – dziwne zachowanie mężczyzny.

Jedna z teorii mówi, że być może był on osobą, która o napadzie bardzo dobrze wiedziała i obserwowała co dzieje się w barze. Mówiąc wprost – był współpracownikiem bandyty. Jednakże inni z kolei są zdania, że to alkohol miał wpływ na brak odczuwania stresu i odwagę. A wy jak myślicie? 

ZOBACZ TAKŻE: BIALI RODZICE I CÓRKA AZJATKA. KLINIKA PODANA DO SĄDU

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.