Jak zmieniły się gwiazdy „Przyjaciół”? Sprawdź!

Przyjaciele to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych seriali telewizyjnych. Mimo, że opowiada o zwykłym życiu szóstki przyjaciół, którzy mieszkają na nowojorskim Manhattanie, spodobał się widzom na całym świecie! Sprawdź, jak zmieniły się gwiazdy „Przyjaciół”!

Chyba każdy kojarzy kultowy serial komediowy z lat 90-tych „Przyjaciele”. Odkąd wypuszczono jego pierwszy epizod, zyskał sobie rzeszę wiernych fanów. Niestety, w roku 2004 jego produkcja się zakończyła.

Na temat wznowienia serialu krążyło wiele plotek oraz „niepotwierdzonych doniesień prasowych”. Od wypuszczenia ostatniego odcinka minęło aż 14 lat, jednak nie zmienia to faktu, że przygody bohaterów w dalszym ciągu są na czasie w światowej popkulturze.

Aż 51,1 miliona widzów w jeden wieczór przed telewizorami

Produkcja przyjaciół trwała 10 lat, w tym czasie zdobyła aż 6 nagród Emmy, dwie nagrody Stowarzyszenia Aktorów Filmowych oraz 56 innych nagród, Złoty Glob i 152 nominacje. Ostatni odcinek serialu ściągnął przed telewizory aż 51,1 miliona widzów. Była to największa ilość widowni w USA od roku 2000.

Nic dziwnego zatem, że dzięki tej produkcji aktorzy grający głównych bohaterów zyskali ogromną sławę, popularność i pieniądze. Serca widzów były z Rachel (Jennifer Aniston), Joey (Matt Lee Blanc), Chandler (Matthew Perry), Ross (David Schwimmer), Monica (Courtney Cox) i Phoebe (Lisa Kudrow).

Spin-off „Joey”

Po zakończeniu Przyjaciół w 2004 roku powstał spin-off „Joey”. Producenci mieli nadzieję na kolejną falę sukcesów, jednak serial nie poszedł w ślady swojego poprzednika. Jego oglądalność, choć początkowo wysoka, malała z odcinka na odcinek.

Widzowie skrytykowali bowiem NBC za stworzenie serialu, który toczył się wokół tylko jednej postaci. Jedynie 38 odcinków zostało wyemitowanych. Niedługo potem, czyli 15 maja 2006 roku, produkcja serialu została całkowicie zakończona.

Zobaczcie sami, jak zmieniły się gwiazdy ukochanych przez wszystkich „Przyjaciół”!

Matt LeBlanc (Joey)

Courteney Cox (Monica)

Matthew Perry (Chandler)

Lisa Kudrow (Phoebe)

David Schwimmer (Ross)

Jennifer Aniston (Rachel)

Wciąż czujesz niedosyt? Obejrzyj więcej o ulubionym serialu!

źródła zdjęć: IMDB, thewealthrecord, intelligencer.ca, tvguide, independent.co.uk, hellomagazine, sedmicka.tyden.cz, David Bjerke/NBCU Photo Bank