Zuzanna Borucka: popularna youtuberka [WIEK,INSTAGRAM]

Zuzanna Borucka, popularna youtuberka bardzo często powoduje kontrowersje. Mimo, że jej kanał na Youtube gromadzi wielu fanów nie w każdym środowisku cieszy się pozytywną opinią. Jak zyskała sławę? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na jej temat!

Zuzanna Borucka – kto to?

Dziewczyna już od paru lat zajmuje się vlogowaniem i nagrywaniem filmików o swoim życiu na kanał Youtube. To głównie dzięki nim stała się rozpoznawalna w sieci. Jej kanał parokrotnie zmieniał nazwę. Pierwszą z nich była Szalona Zuzia i właśnie pod takim pseudonimem debiutowała w Internecie. Następnie można było wyszukać ją pod nazwą Banshee. Aktualnie nazywa się po prostu Zuzanna Borucka.

 

Zuzanna Borucka wiek

Influencerka urodziła się 28 lutego 1996 roku. A więc ma obecnie 23 lata. Jej fani często podziwiają zmiany wyglądu na jakie się decyduje. Mianowicie zdarza się, że farbuje włosy na różne kolory. Dodatkowo ma kilka tatuaży. Trzeba przyznać, że jest to dosyć odważne, a zarazem zwraca w ten sposób uwagę wielu ludzi.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez 🦌 Zuzanna Borucka 🦌 (@zuzeklobuzek)

Zuzanna Borucka kontrowersje

Jak już wcześniej wspomnieliśmy to dość kontrowersyjna osoba. Ostatnimi czasy jej wpis na temat największych zbrodniarzy ludzkości wzburzył między innymi Karolinę Korwin-Piotrowską. Według niej, jej konta powinny jak najszybciej zostać zablokowane, aby młodzi ludzie nie mieli styczności z teoriami blogerki. Jednakże zaraz po tym komentarzu pojawił się wpis na media społecznościowe Boruckiej, gdzie zarzuca dziennikarce, że jedynie chce wzbudzić atencję i nie jest kompetentna w swoich zarzutach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Oglądaliście? 🏋🏻‍♂️🔥💘🥀

Post udostępniony przez 🦌 Zuzanna Borucka 🦌 (@zuzeklobuzek)

Zuzanna Borucka Youtube, Instagram

Mało kto może pochwalić się takimi zasięgami w sieci. Na Youtube jej kanał subskrybuje obecnie aż ponad milion użytkowników! Co więcej na Instagramie również zgromadziła już 860 tysięcy obserwatorów. Jej profil znajdziecie pod nazwą @zuzeklobuzek. Zuzanna Borucka, popularna youtuberka wpadła także na pomysł założenia osobnego konta dla swoich kotów. Posiada ich aż 3. Podkreśla, że odgrywają w jej życiu naprawdę dużą rolę i ma z nimi lepszy kontakt niż z niejednym człowiekiem.