Zjawiskowa partnerka Sergio Ramosa! Pilar Rubio

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się kim jest zjawiskowa partnerka Sergio Ramosa, śpieszymy z odpowiedzią na wszystkie wasze pytania. Z tego artykułu dowiecie się ile ma lat, czym się zajmuje i jak wygląda jej związek ze znanym piłkarzem!

Pilar Rubio [WIEK, CZYM SIĘ ZAJMUJE]

Kobieta urodziła się 17 marca 1978 roku. Tak więc obecnie ma 41 lat. Pochodzi z Hiszpanii i tam aktualnie mieszka. Przygodę z telewizją zaczęła już jako osiemnastolatka. Jest prezenterką, a na swoim koncie ma prowadzenie kilku znanych programów. Oprócz tego zajmuje się modelingiem i brała udział w kilku kampaniach reklamowych. Dodatkowo debiutowała na pokazach mody.

Pilar Rubio Sergio Ramos ślub

Para zaczęła spotykać się w 2012 roku. Następnie na 15 czerwca bieżącego roku zaplanowali ceremonia ich ślubu. Warto dodać, że na weselu ma bawić się około 450 zaproszonych gości. Co więcej wymagane od nich jest przestrzeganie regulaminu stworzonego przez parę młodą. Niektóre z wymagań to: obecność osób jedynie po ukończeniu 18 roku życia, zakaz przyjścia w nakryciu głowy oraz zostawienie telefonu komórkowego przed wejściem na imprezę. Niewątpliwie pojawi się tam wielu znanych ludzi.

Pilar Rubio i Sergio Ramos

Prezenterka telewizyjna jest starsza od swojego wybranka o osiem lat. Jednakże nie stoi to na przeszkodzie miłości, jaka ich łączy. Są szczęśliwymi rodzicami trójki chłopców. Co więcej w 2018 roku Ramos postanowił oświadczyć się kobiecie, aby stworzyć pełnowartościową rodzinę.

Pilar Rubio Instagram

Kobietę można znaleźć na Instagramie pod nazwą użytkownika @pilarrubio_oficial. Na uwagę zasługuje, że jej poczynania śledzi tam aż ponad 3 miniony osób! Modelka dodaje tam zdjęcia ze swoim partnerem, synami, a także wykonane podczas obowiązków pełnionych w trakcie pracy.

Bezsprzecznie zjawiskowa partnerka Sergio Ramosa to jedna z ulubionych prezenterek w całej Hiszpanii. Co więcej oprócz sukcesów zawodowych, na pewno nie narzeka na ciepło płynące z życia rodzinnego!