Wiesz jak wygląda żona Mateusza Borka? Joanna Chętnik-Borek

Czy wiesz jak wygląda żona Mateusza Borka? To jeden z najbardziej popularnych komentatorów dziennikarzy sportowych. Nie często zdarza się, aby razem pozowali w błysku fleszy. Co o niej wiadomo? Przeczytaj i dowiedz się kilku faktów pięknej Joannie Chętnik-Borek.

Joanna Borek modelka

Piękna partnerka komentatora zaczęła swoją przygodę z modelingiem bardzo wcześnie. Mianowicie debiutowała już jako 15-latka. Następnie zajmowała się nadzorowaniem i castingowaniem hostess na różnego rodzaju imprezy. Niewątpliwie jest przykładem naturalnej kobiety, której urody może pozazdrościć wiele z pań!

Joanna Chętnik-Borek i Mateusz Borek

Para poznała się w 2006 roku, podczas jednego z eventów, który prowadził Borek. Ciężko było mu oderwać wzrok od piękności przechadzającej się po wybiegu. Mimo, że wtedy oboje byli w pracy poczuli, że od razu wpadli sobie w oko.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

It’s So Romantic. @asia.borek #wifey #couplegoals #happiness #alwaystogether #weddingdebica #borekfamily #saturdaynight #debicastolica

Post udostępniony przez Mateusz Borek (@mati_borek)

Joanna i Mateusz Borek syn

Owocem ich miłości jest syn Jakub. Sporadycznie zdarza się, że wszyscy razem pokazują się publicznie, pozując dla fotoreporterów. Ostatnio przeżywał swoją Pierwszą Komunię Świętą, którą celebrował w gronie rodzinnym. Nie zabrakło tam również znanych osobistości, miedzy innymi na uroczystość zaproszona była Anna Mucha i Piotr Świerczewski z żoną.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

W Nowym Jorku pod opieką prywatnej policjantki. #newyork #nypd @asia.borek

Post udostępniony przez Mateusz Borek (@mati_borek)

Joanna Borek Instagram

Niewątpliwie modelka bardzo ceni sobie prywatność. Jej konto oglądać mogą tylko osoby, które zostaną przez nią zaakceptowane. W dzisiejszych czasach rzadko zdarza się znana osoba, dla której tak ważny jest brak ingerencji obcych ludzi w jej życie.

Warto dodać, że zawsze, kiedy towarzyszy mężowi jej styl nie pozostawia nic do życzenia. Nie tylko przyciąga wzrok męża, ale także innych. Z resztą, nie ma się co dziwić! Jeśli wiesz jak wygląda żona dziennikarza, bezsprzecznie zgodzisz się z naszą opinią!