Rafał Roofi Kamiński: popularny tancerz i choreograf [WIEK,INSTAGRAM]

Rafał Roofi Kamiński to popularny tancerz i choreograf. Sympatię widzów zdobył głównie poprzez występy w programach telewizyjnych. Na początku występował w nich jako uczestnik. Jednakże obecnie częściej oglądamy go jako eksperta i jurora. Co jeszcze wiadomo na jego temat?

Rafał Roofi Kamiński wiek

Pewnie niewiele osób w to uwierzy, ale tancerz ma już 37 lat! Początkowo swoją pasje rozwijał w Domu Kultury, w mieście, w którym dorastał. Zainspirowany jednym z filmów tanecznych, postanowił wyspecjalizować się jako b-boy. Dopiero później zrozumiał, że jest więcej technik, w jakich się odnajduje. W związku z tym teraz jest wszechstronnie wykształconym specjalistą w wielu stylach!

 

Rafał Roofi Kamiński You Can Dance

To właśnie ten program spowodował, że stał się ulubieńcem widzów. Od pierwszego odcinka był jednym z faworytów. Jurorzy często oceniali go bardzo pozytywnie, a telewidzowie chętnie wysyłali smsy, aby mógł kontynuować swoją przygodę w show. Ostatecznie zajął drugie miejsce, ale sprawiło to, że jego kariera nabrała tempa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez RAFAŁ KAMIŃSKI Roofi (@_roofisonfire_)

Roofi – kto to?

Po zdobyciu cennych kontaktów w środowisku tanecznym, Roofi stał się współtwórcą grupy Fair Play Crew. Razem z nią tworzył spektakle takie jak Metropolish, Amatorologia i Seriously Funny. Z tym ostatnim udali się nawet w trasę po świcie i cieszył się on praktycznie samymi dobrymi opiniami. Co więcej jest współzałożycielem szkoły tańca oraz jedynym z organizatorów prawie największego obozu tanecznego w Europie. Ostatnimi czasy razem z dwójką innych tancerzy z Białegostoku postanowili spróbować swoich sił na rynku muzycznym. Mianowicie zaczęli nagrywać utwory pod nazwą Chłopaky.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez RAFAŁ KAMIŃSKI Roofi (@_roofisonfire_)

Rafał Roofi Kamiński Instagram

Jak widać, Rafał Roofi Kamiński, popularny choreograf, a od niedawna i artysta muzyczny jest wszechstronnie utalentowaną osobą. Sympatia, jaką darzą do fani tylko pomaga mu realizować zamierzone cele. Prawdziwych wielbicieli tancerza, nie może zabraknąć wśród obserwatorów jego konta na Instagramie. Znajdziecie je pod nazwą @_roofisonfire_. Trzeba przyznać, że od czasów debiutu w programie bardzo się zmienił!