Polak zagra w nowym hicie Tarantino. Wielki sukces aktora!

O tym się teraz mówi. Latem będziemy mogli w końcu obejrzeć film Quentina Tarantino „Pewnego razu w …Hollywood”. Fani reżysera zawsze wyczekują z niecierpliwością, co pokaże w kolejnych swoich produkcjach. Ale najnowszy jego film jest szczególny, a to za sprawą udziału polskiego aktora! Polak zagra w nowym filmie Tarantino zadebiutuje już latem. 

Pewnego razu w Hollywood premiera zwiastun

Światowa premiera produkcji odbyła się 21 maja podczas Festiwalu filmowym w Cannes. Jest to jedno z ważniejszych wydarzeń związanych ze światem kina. Kiedy jednak możemy się premiery spodziewać w Polsce? Już 9 sierpnia tego roku.  Z pewnością większość osób z niecierpliwością czeka na to, aby zobaczyć tę realizację. W Stanach premiera nieco wcześniej, bo już 26 lipca. Film opowiada historię morderstw grupy Charlesa Mansona.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Posted @withrepost • @festivaldecannes Enfin ! Once Upon a Time… in Hollywood de Quentin Tarantino rejoint la Compétition #Cannes2019 ! Retrouvez tous les films qui complètent la Sélection Officielle sur www.festival-cannes.com — Finally! Once Upon a Time… in Hollywood by Quentin Tarantino is joining #Cannes2019 Competition! Discover the updated line-up of the #OfficialSelection on www.festival-cannes.com — © Sony Pictures — #Cannes72 #QuentinTarantino #BradPitt #LeonardoDiCaprio #OnceUponATimeInHollywood • • • Wielka Wiadomość! Film Tarantino jest na festiwalu w Cannes! Dla mnie to zaszczyt, że zagrałem rolę Romana Polańskiego – jedno z marzeń które się spełniło 🙂 czekam z niecierpliwością na film! 21 maja Konkurs główny 25 lat od Premiery Pulp Fiction Do zobaczenia w Cannes Big news! OUATIH world premiere at Cannes film festiwal. I’m super happy to be in Tarantino’s movie as Polanski character! May 21 Competition As 25th anniversary of Pulp Fiction world premiere See you in Cannes #cannesfilmfestival2019 @onceinhollywood #love #movies 🌪❤️🌪#mazury #magicmoments

Post udostępniony przez Rafał Zawierucha (@rafal_zawierucha)

Pewnego razu w Hollywood obsada

Media piszą o tym, że jest to chyba najlepszy film sławnego reżysera. Wiadomo, że wszystko zależy od gustu, jednak skądś się to musi brać. Największe zaciekawienie krąży wokół wybranych aktorów. Te nazwiska to prawdziwa śmietanka światowego kina! Wzięli w nim udział m.in. Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie czy Al Pacino. Każdy, kto choć trochę zna się na filmach, widział niejeden z udziałem tych sław.

Zaskoczeniem jest fakt, iż do wzięcia udziału w produkcji, został zaproszony Polak! A mianowicie Rafał Zawierucha. To marzenie każdego aktora i wielkie wyróżnienie.

Rafał Zawierucha wiek rodzina role

Aktor urodził się 12 października 1986 roku w Krakowie. Ukończył też studia aktorskie na Akademii Teatralnej w Warszawie. Ma dwie siostry oraz brata, jednak jego rodzice postanowili stworzyć rodzinny dom dziecka i wziąć pod opiekę aż 24 dzieci! Jak przyznał sam aktor, bywały czasu buntu i zazdrości, ale zawsze podkreśla jak ważna jest dla niego rodzina oraz ile im zawdzięcza.

Aktor zagrał m.in. w Miasto 44, Wkręceni, Obywatel czy w filmie Bogowie.

Rafał Zawierucha w filmie Quentin Tarantino

Gdy tylko ta informacja obeszła świat, posypały się liczne gratulacje. Rafał Zawierucha dołączył do obsady filmu Pewnego razu w… Hollywood. Zagra tam postać Romana Polańskiego. Film miał już swoją premierę w Cannes i jak powiedział sam aktor: uwierzył w to, dopiero jak zobaczył film. Gratulujemy!

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.