Olga Kalicka – młoda aktorka i mama [WIEK,INSTAGRAM]

Olga Kalicka – młoda aktorka wraz z partnerem niedawno powitała na świecie pierworodnego syna. Jak sprawdza się w roli matki? Co dzieje się w jej życiu zawodowym? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na jej temat!

Olga Kalicka wiek, życie prywatne

Aktorka urodziła się 4 sierpnia 1993 roku w Piasecznie. Jest córka Danuty i Andrzeja Kalickich. Wiadomo również, że jej narzeczony to Cezary Nowak.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Witam, w czym mogę pomóc? 🤔

Post udostępniony przez Olga Kalicka (@olgakalicka)

Olga Kalicka filmy, seriale, teatr

Na dużym ekranie zadebiutowała w 2011 roku w filmie Księstwo. Na swoim koncie ma także występy w popularnych serialach, takich jak: Plebania, Na dobre i na złe i Prawo Agaty. Fanów zdobyła także grając Justynę w uwielbianym przez wielu ludzi M jak miłość. Oprócz tego w telewizji pojawia się w roli prowadzącej programy oraz gra w teatrze. Dla osób zastanawiających się, kiedy ponownie zobaczymy ją w jakiejś produkcji, mamy dobra wiadomość. Aktorka już w najbliższym czasie ma w planach wrócić do grania!

Olga Kalicka i jej partner

Para zna się ze sobą już wiele lat. W jednym z wywiadów zdradziła, że już w gimnazjum siedzieli w jednej ławce. Pod jednym ze zdjęć na Instagramie Kalicka napisała, że ich znajomość trwa już 12 lat i jest bardzo szczęśliwa z tego, że ich miłość narodziła się z przyjaźni. Barierą nie był nawet wyjazd mężczyzny na studia do Stanów Zjednoczonych. Gdy tylko wrócił okazało się, że ich uczucie trwa nadal.

Olga Kalicka dziecko

Również poprzez serwis społecznościowy kobieta poinformowała swoich fanów, że niedługo będzie miała przyjemność sprawdzić się w nowej, pięknej roli. Kilka miesięcy później para przywitała na świecie synka. Wybrali dla niego rzadko spotykane imię – Aleksy. Młoda mama przyznaje, że macierzyństwo to nie taka prosta sprawa. Jednakże udowadnia, że nawet, kiedy zmęczenie sięga maksimum można zajmować się dzieckiem z uśmiechem na twarzy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Mój pierwszy dzień mamy! 🥰 Wszystkiego co najlepsze dla wszystkich mam! Jak Wy spędzacie ten wyjątkowy dzień?

Post udostępniony przez Olga Kalicka (@olgakalicka)

Olga Kalicka Instagram

Olga Kalicka, młoda aktorka bardzo chętnie komunikuje się z fanami poprzez jej profil na Instagramie. Jej profil znajdziemy pod nazwą @olgakalicka. Obserwuje ją tam 387 tysięcy internautów. To właśnie tam na bieżąco można spodziewać się nowych wiadomości z jej życia.