Nowa miłość Justyny! Żyła chwali się nim na Instagramie!

 

Wszystko wskazuje na to, że Justyna Żyła ma nowego chłopaka! Ostatnio celebrytka opublikowała na swoim InstaStories zdjęcia, które nie pozostawiają żadnych wątpliwości.

Nowa miłość Justyny!

To prawda, że o Justynie Żyle usłyszeliśmy wszyscy, kiedy publicznie „prała brudy” i wypowiadała się na temat rozstania z Piotrem. Burzliwa wymiana zdań i opisywanie prywatnego życia w mediach społecznościowych zaowocowało tym, że Justyna zaczęła robić karierę w show-biznesie. Była żona popularnego skoczka narciarskiego wystąpiła w „Tańcu z gwiazdami”, rozebrała się dla „Playboya”, a także założyła swój własny kulinarny kanał na YouTubie.

Jeszcze kilka miesięcy temu o Justynie pisali wszyscy i to każdego dnia. Wielu internautów zastanawiało się, kiedy celebrytka pozna nową miłość i jak widać, w końcu się doczekaliśmy!

Kim jest nowa miłość Justyny?

Ostatnio Justyna udostępniła na swoim InstaStories zdjęcie z bardzo romantycznego spaceru po górach. Widać na nim, że Justyna jest szczęśliwa, o czym może świadczyć podpis pod zdjęciem: „Z najlepszym towarzystwem”.

Na kolejnym zdjęciu możemy zauważyć jak Justyna i jej nowy chłopak trzymają się za ręce, a w tle widać przepiękne widoki. Niestety, Justyna nie zdradziła, kim jest jej nowy chłopak. Nie wiadomo jak dokładnie wygląda, ponieważ nie widać go dokładnie na żadnych zdjęciu.

Jednak patrząc na opublikowane zdjęcia i to narysowane serduszko obok chłopaka można wywnioskować, że to coś więcej niż wypad w góry ze znajomym.

Z pewnością już niedługo dowiemy się czegoś więcej o jej nowej miłości. Pozostaje nam tylko czekać!


źródło zdjęć: InstaStories, Instagram