Lashana Lynch: wiek, Kapitan Marvel, Bond, Instagram

Ostatnio o tej aktorce jest niezwykle głośno w środowiskach filmowych. Wszystko to za sprawą jej roli w kolejnej części uwielbianego przez widzów filmu. W kogo i w jakiej produkcji wcieli się Lashana Lynch? Tego dowiecie się w tym artykule. Dodatkowo przedstawimy kilka faktów na jej tamta.

Lashana Lynch wiek

Aktorka urodziła się 27 listopada 1987 roku. Na świat przyszła w Londynie w Wielkiej Brytanii. Co ciekawe jej korzenie sięgają aż na Jamajkę. Od najmłodszych lat wiedziała, że aktorstwo to coś, co chce robić przez resztę życia. Ta więc kształciła się w tym kierunku. Co więcej próbowała również swoich sił w branży muzycznej.

 

Lashana Lynch Kapitan Marvel

Pierwszą poważna produkcją, w której dostała angaż był film Sprinterki. Tam została doceniona za umiejętności aktorskie, ale także za przygotowanie do roli. Mianowicie musiała wyglądać na prawdziwą sportsmenkę, a na osiągnięcie odpowiedniej formy miała zaledwie 10 tygodni. Następnie występowała w serialu Still Star-Crossed, gdzie wcieliła się w rolę Rosaliny Capulet. Kolejny film, w którym wystąpiła to Kapitan Marvel. Tam zagrała Marię Rambeau. Dzięki temu została zauważona przez większą widownie i skradła serca fanów filmów tego gatunku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Lashana Lynch (@lashanalynch)

Lashana Lynch Bond 25

Aktorka ma wystąpić w głośnym hicie, na który czekają wszyscy wielbiciele Agenta 007. Mianowicie ma być jedną z bohaterek filmu Bond 25. U jej boku zobaczymy takie gwiazdy, jak na przykład Daniel Craig. Myślicie, że sprosta wymaganiom fanów i odnajdzie się w tak wielkim hicie? Premierę zaplanowano na 8 kwietnia 2020 roku. Z niecierpliwością czekamy, by dowiedzieć, jak potoczy się akcja tej części, gdyż na chwilę obecną jest ona owiana tajemnicą.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Lashana Lynch (@lashanalynch)

Lashana Lynch Instagram

Na Instagramie konto aktorki znajdziemy pod nazwą @lashanalynch. Aktualnie jej profil śledzi 63,1 tysiące użytkowników. Jednakże jesteśmy pewni, że liczba ta będzie się zwiększać proporcjonalnie do liczby dni do premiery filmu.