Kim jest Mateusz Janusz? Poznaj ½ duetu Fit Lovers!

Fit Lovers to obecnie jedna z najbardziej popularnych par w showbiznesie. Uwielbiają podróże i wspólne treningi. Kiedy są razem nie jest im straszne żadne wyzwanie! Przeczytaj artykuł i dowiedz się, kim jest Mateusz Janusz!

Mateusz Janusz [SKĄD POCHODZI, WIEK]

Sportowiec ma 27 lat. Urodził się i wychował w Lęborku. W swojej karierze próbował wielu sportów, między innymi akrobatyki, pływania i kung-fu. Tak więc, chcąc dalej rozwijać się pod tym kątem udał się na Akademię Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Z uwagi na to, że poznał tam swoją drugą połówkę na pewno nie żałuje tej decyzji.

Czym się interesuje?

Na uwagę zasługuje, że chłopak ma ukończony kurs z zakresu treningu personalnego, a oprócz tego jest także instruktorem gimnastyki sportowej. Dodatkowo może pochwalić się osiągnięciami w zawodach Fitnessu Mężczyzn Federacji IFBB.

Mateusz Janusz Fit Lovers

Ich duet stał się sławny poprzez programy treningowe, które zaczęli nagrywać. Razem z Pamelą postanowili założyć bloga i kanał na Youtube. A to, w jaki sposób to robią bardzo szybko przypadł do gustu wielu ludziom i zaczęli zyskiwać coraz więcej fanów.

Mateusz Janusz Instagram

Oprócz wspólnego konta, chłopak prowadzi swoje własne. Obserwuje go ponad 470 tysięcy osób. Mateusz chętnie chwali się tam formą i akrobacjami, jakie wykonuje. Ponadto często dodaje zdjęcia z ich czworonożnym pupilem. Znajdziecie go pod nazwą użytkownika @mattmeknife.

Mateusz Janusz Pamela Stefanowicz

Warto zaznaczyć, że to studiach zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia podczas jednego z treningów. Połączyło ich zamiłowanie do sportu i postanowili dzielić nie tylko treningi, ale również życie codzienne. Co więcej, chętnie podejmują nowe wyzwania. Ostatnio wzięli udział w programie Azja Express i stworzyli własną kolekcje kosmetyków.

Podsumowując, już wiesz kim jest Mateusz Janusz. A więc możesz zdecydować, czy zostaniesz jego fanem. Bezsprzecznie codzienna dostawa pozytywnej energii i motywacji gwarantowana!