Jeffree Star – popularny youtuber i wizażysta. [WIEK, INSTAGRAM]

Jeffree Star popularny youtuber, który na swoim kanale pokazuje między innymi jak wykonuje niezwykłe makijaże, ma wielu fanów na całym świecie. Oprócz tego, jest właścicielem własnej marki kosmetycznej, a niegdyś występował również jako wokalista. Co jeszcze wiadomo na temat amerykańskiej gwiazdy Youtuba?

Jeffree Star wiek

Influenser urodził się 15 listopada 1985 roku. Znany jest głównie z działalności w dziedzinie kosmetyków. Oprócz tego jest także modelem, a niegdyś występował jak wokalista. Zajmował się głównie muzyką electro oraz pop. Dodatkowo jest projektantem mody. Jego marka Jeffree Star Cosmetics zdobyła uznanie w wielu krajach i sięgają po nią najlepsi wizażyści w branży.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

MEET THE JAWBREAKER COLLECTION! 🍭👅 Launching JUNE 21ST…. Full video reveal & swatched are now in my channel!!! 💚 link in my bio!

Post udostępniony przez Jeffree Star (@jeffreestar)

Jeffree Star skradzione kosmetyki

Kilka miesięcy Jeffree sam opowiedział fanom, że doszło do włamania do jednego z magazynów, gdzie znajdują się jego produkty. Według niego te działania miały na celu wykradnięcie, a później sprzedaż ich na czarnym rynku. Warto dodać, że złodzieje zabrali także kosmetyki, które nie miały jeszcze swojej oficjalnej premiery. Całą sprawą zajęła się policja. Co więcej straty szacuje się na aż 2,5 miliona dolarów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

S E R V I N G 💖 F A C E Makeup by: @lipsticknick Hair by: @jesushair Photos by: @cameron_gardner #MorphexJeffreeStar

Post udostępniony przez Jeffree Star (@jeffreestar)

Jeffree Star Instagram Youtube

Najpopularniejszy makijażysta w sieci bardzo aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe. Na Instagramie śledzi go aż 13 milionów internautów. Zdjęcia jakie tam dodaje bezsprzecznie przykuwają uwagę wszystkich. Jego profil można wyszukać pod nazwą @jeffreestar. Niewątpliwie wpływa na to ma jego wgląd. Ponadto nie boi się odważnych stylizacji i mocnych makijaży. W sieci często zestawiany jest z Jamesem Charlsem, innym topowym wizażystą.  Popularnością cieszy się również jego kanał na Youtube. Subskrybuje go aż 15 milionów osób!

Jeffree Star popularny youtuber bezsprzecznie jest jednym z najbardziej wyjątkowych osobowości w sieci. Oprócz wyglądu, który go wyróżnia na tle innych, wydaje się być naprawdę przyjazną osobą!