Agnieszka Maciąg: Miłość. Ścieżki do wolności – premiera książki

Premierom książek jak i filmów zawsze towarzyszą emocje. Dlatego cieszy nas fakt, że takich wydarzeń jest coraz więcej. Fani czekają z niecierpliwością na ulubioną lekturę, a przy okazji mogą porozmawiać z autorem. Już niedługo premiera książki: Agnieszka Maciąg – Miłość. Ścieżki do wolności.

Agnieszka Maciąg co o niej wiemy?

Jest polską pisarką, blogerką i aktorką, urodzoną w Białymstoku. Miała również styczność z modelingiem, bowiem rozpoczęła tę przygodę w 1989 roku. I to nie była mała przygoda, gdyż chodziła po wybiegach na całym świecie. Współpracowała też m.in. z Karlem Lagerfeldem, Laura Biagiotti czy Pierre Cardin. Po urodzeniu syna powróciła do kariery, ale nie na długi okres czasu.

Przeprowadzała również wywiady z największymi gwiazdami świata filmu i muzyki. Prowadziła gale rozdania nagród czy pokazy mody. Znana również z działalności charytatywnej m.in. w swoim rodzinnym mieście. Aktualnie wydaje książki i prowadzi bloga, na którym znajdziemy liczne przepisy i poradniki dotyczące zdrowia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

„Nie medytujemy po to, aby kontrolować myśli, ale po to, aby myśli nie kontrolowały nas”. 🌓 Nie jesteśmy naszym umysłem i naszymi myślami, jesteśmy czymś znacznie więcej ❤️🙏❤️ Jak pisze Eckhart Tolle „Głębokie poznanie siebie nie ma nic wspólnego z ideami, które krążą w umyśle. Poznać samego siebie to zakorzenić się w Istnieniu, zamiast zatracić się we własnym umyśle”…. 🌿 Medytacja to wyjście po za umysł. Piszę o tym szerzej w mojej „Pełni życia”, której kolejny dodruk już trafia do sprzedaży 🙏🙏🙏 Pozdrawiam Was z głębi serca ❤️❤️❤️❤️❤️ #pelniazycia #medytacja #spokoj #harmonia #podrozdosamejsiebie #dobrzezaczacdzien

Post udostępniony przez Agnieszka Maciąg (@agnieszkamaciag)

 

Agnieszka Maciąg książki

Oprócz licznych ról oraz osiągnięć w świecie modelingu, Agnieszka Maciąg wydała sporo książek. Są to poradniki dotyczące szczęścia i spełnienia oraz te, w których znajdziemy smaczne przepisy. Dodatkowo niosą one za sobą dobrą energię, zdrowie i podnoszą świadomość. Oto kilka tytułów: Smak życia, Smak szczęścia, Pełnia życia. Wszystkiego można dowiedzieć się odwiedzając jej bloga.

Agnieszka Maciąg Miłość. Ścieżki do wolności

5 czerwca odbędzie się premiera najnowszej książki Agnieszki Maciąg. Miłość. Ścieżki do wolności to poradnik jak kochać i żyć miłością. Tak więc będziemy mogli się dowiedzieć jak stworzyć trwałą i wartościową relację z partnerem, dziećmi, rodziną czy po prostu ze światem. Autorka śmiało zaprasza do tej podróży, aby osiągnąć harmonię.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.