Kobietę prawie zabił jej wibrator. O krok od tragedii

kobietę prawie zabił jej wibrator

Kobietę prawie zabił jej wibrator! Dosłownie krok dzielił ją od wielkiej tragedii. Pewna użytkowniczka Reddita zdała się na odwagę i wyznała zawstydzającą historię, która może okazać się przestrogą dla innych. Być może winny okazał się tutaj wadliwy sprzęt, ale pokazuje to, jak bardzo trzeba być ostrożnym nawet w niegroźnych wydawałoby się sytuacjach. Za głosem kobiety poszły inne użytkowniczki, które także zdradziły kilka niepokojących historii związanych z elektronicznymi zabawkami dla dorosłych.

Kobietę prawie zabił jej wibrator. O krok od tragedii

Nieprawdopodobną sytuację opisała jedna z użytkowniczek Reddita. Kobieta zdała się na odwagę i podzieliła się zawstydzająca historią, która może okazać się przestrogą dla innych kobiet. Gdy jej elektroniczna zabawka dla dorosłych się wyładowała, bohaterka historii podłączyła ją do prądu. Niestety jednak, kobieta zupełnie o tym zapomniała. Według jej relacji, wibrator mógł ładować się nawet kilka tygodni. Najgorsze miało jednak dopiero nadejść.

Po jednej z imprez, kobieta wróciła do domu w stanie wskazującym na dość sporo wypitego alkoholu. Momentalnie zasnęła, ale jak się okazało – wcześniej przewróciła się na erotyczną zabawkę. W wyniku tego zajścia, wibrator się włączył i pracował niemal całą noc. Kobietę obudził dopiero smród spalenizny i stopionego plastiku. Jak sama przyznała, minuty dzieliły ją od tego, aby jej mieszkanie spłonęło.

ZOBACZ TAKŻE: DODAWAŁ DO JEDZENIA NARKOTYKI. W TEN SPOSÓB CHCIAŁ UZALEŻNIĆ KLIENTÓW OD SWOICH PRODUKTÓW I RATOWAĆ BIZNES. WSZYSTKO DZIAŁAŁO DO CZASU…

Internauci polecają kobiecie skontaktowanie się z producentem sprzętu. Inne kobiety także opisały swoje przykre doświadczenia z tego typu urządzeniami dla dorosłych

Historia niebywale poruszyła internautów. W sieci zaroiło się od komentarzy wsparcia dla kobiety, która przeżyła – co by nie mówić – traumę. Wiele osób poleciło jej skontaktować się z producentem, aby dochodzić swoich praw i ewentualnego odszkodowania.

Co więcej, dzięki wszystkiemu inne użytkowniczki forum także zaczęły dzielić się swoimi „przygodami” z wadliwym sprzętem. Jedna z kobiet zdradziła, że przeżyła chwilę grozy, gdy z jej – już dość wiekowej zabawki dla dorosłych – podczas użytkowania zaczęły lecieć iskry. Okazało się, że wierzchu widoczne były już kabelki zasilające.

źródło: Ladbible.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.