Bliźniaczki syjamskie pragną założyć rodzinę – chcą urodzić dziecko

Bliźniaczki syjamskie

Abby i Brittany Hensel to bliźniaczki syjamskie, które za pośrednictwem telewizji pokazały całemu światu, jak wygląda ich życie. Mimo tak trudnej sytuacji, nauczyły się razem żyć, skończyły szkołę, mają prawo jazdy i są aktywne zawodowo. Dziś mają 31 lat i pragną od życia czegoś więcej. Chcą znaleźć prawdziwą miłość, stworzyć rodzinę i urodzić dziecko. 

Abby i Brittany Hensel

Abby i Brittany urodziły się w 1991 roku. Kiedy znajdowały się w brzuchu matki, nikt nie wiedział o tym, że ich ciała są zrośnięte. Dopiero po porodzie wyszło na jaw, że są bliźniaczkami syjamskimi. Zarówno rodzice jak i lekarze nie zdecydowali się ich rozłączyć, bowiem istnieje duże ryzyko śmierci. Warto dodać, że bliźniaczki syjamskie mają dwa serca, dwie pary płuc i dwa żołądki. Mają wspólne ciało, ale większość organów wewnętrznych jest podwójna. Natomiast jeśli chodzi o części ciała znajdujące się poniżej pasa – są wspólne. Ponadto, każda z sióstr kontroluje własną stroną kończyn.

Mimo swojej przypadłości, siostry nauczyły się wspólnie żyć. Ukończył szkołę, uprawiają sport, jeżdżą samochodem i pracują. Swoim życiem podzieliły się za pośrednictwem programu telewizyjnego.


ZOBACZ TAKŻE: MĘŻCZYZNA POŚLUBIŁ SZYBKOWAR DO RYŻU – ZROBIŁ TO W WAŻNYM CELU!

Bliźniaczki syjamskie pragną założyć rodzinę

Dziś Abby i Brittany mają 31 lat. Część kobiet w ich wieku jest już po ślubie, mają dzieci lub planują je mieć. Nie inaczej jest w ich przypadku. Bliźniaczki syjamskie podczas wywiadu dla Discovery Chanel wyznały, że pragną się zakochać, założyć rodzinę i urodzić dziecko. Niektórzy twierdzą, że w przypadku Abby i Brittany ciąża i poród mogłyby być możliwe, jednak nie da się ukryć, że budzi to sporo kontrowersji, pytań i obaw. Przykładowo – która z kobiet byłaby matką? Czy dziecko miałoby dwie mamy?

Co o tym myślicie?

źródło: popularne.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.