TikTok pobierany częściej niż Facebook w 2019 roku

TikTok pobierany częściej niż Facebook w 2019 roku. Coraz więcej osób ściąga ten rozchwytywany program do przerabiania wideo. W mediach pojawił się ranking, dzięki któremu możecie zobaczyć, czy znajdzie się w nim wasza ulubiona apka. Sprawdź, które z nich były najbardziej popularne. 

TikTok pobierany częściej niż Facebook – zestawienie najlepszych aplikacji

Zapewne jesteście ciekawi jakie aplikacje były najczęściej ściągane w 2019 roku. Początek nowego roku jest idealnym czasem, aby poznać wiele podsumowań, dlatego warto sprawdzić, czy znajdziecie tam swoje ulubione apki.

Na pierwszym miejscu znalazł się WhatsApp z 850 mln pobrań! Jednak również ciekawą rzeczą jest fakt, iż TikTok znalazł się na miejscu drugim. Popularna aplikacja do przerabiania wideo zdominowała rynek i okazała się częściej pobierana niż Facebook. Ściągnęło ją aż 700 mln użytkowników, natomiast Facebooka niecałe 700 mln osób.

Później, na kolejnych miejscach zobaczymy Messenger, Instagram czy YouTube.

Jak informuje serwis Cnet, nie wiadomo czy w następnym zestawieniu TikTok utrzyma swoją pozycję. Ma to związek z kontrowersjami wokół tej aplikacji. Dotyczą one naruszania prywatności i bezpieczeństwa, co ostatnimi czasy jest dość popularne w serwisach społecznościowych. Amerykańskie wojsko zakazało używania TikToka.

ZOBACZ TAKŻE: ZASIŁEK CHOROBOWY – ILE ZAPŁACI ZUS I PRACODAWCA?

Pomimo, iż TikTok jest wyżej w zestawieniu niż Facebook to pamiętajcie, że w rankingu spotkacie Facebooka, Messengera, Instagrama oraz WhatsAppa. Przypominamy, iż należą one właśnie do Facebooka, więc póki co nie ma zagrożenia, że znajdzie się aplikacja, która przebije ich wyniki.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.