Sharon Stone nago? Odważna sesja seksownej aktorki!

Odważna sesja! Sharon Stone nago! Wszyscy pamiętają ją z Nagiego Instynktu – filmu z lat 90. Po blisko trzydziestu latach powraca nago!

Sharone Stone nago – pozuje topless

Fani wysoko ocenianego filmu z roku 1992 będą wniebowzięci. Amerykańska aktorka pozuje topless, odtwarzając kultową scenę z dzieła wyreżyserowanego przez Paula Verhoevena wiele lat temu. Jednakże 61-letnia gwiazda nadal wygląda zachwycająco.

Sesja dla znanego magazynu

Odważna sesja Sharone Stone powstała na potrzeby popularnego magazynu Vogue. Aktorka gości na okładce portugalskiego wydania czasopisma. Chociaż trudno w to uwierzyć, od czasu premiery Nagiego Instynktu minęło już 27 lat. Niemniej jednak, po amerykańskiej gwieździe zdecydowanie tego nie widać. Sharon Stone nago w wieku 61 lat? To trzeba zobaczyć!

Symbol zmysłowości

Na myśl o Sharon Stone, większość od razy przypomina sobie wspomniany wcześniej film oraz scenę z przesłuchania. Grała również w innych mniej lub bardziej udanych produkcjach. Tak było choćby w przypadku filmu Silver, w którym nawiązała romans z pewnym mężczyzną. Także tam nie zabrakło pikantnych scen. Nie inaczej było w przypadku Specjalisty z roku 1994. Aktorka jak nikt inny, potrafiła wykorzystać swoje wdzięki na wielkim ekranie.

Aktualnie amerykanka jest zaangażowana w tworzenie jednej z produkcji dla platformy Netflix. Co ciekawe, przeszłości wzięła dwa rozwody i dzielnie wychowywała trójkę synów. Jak wielokrotnie powtarza – opieka nad nimi była dla niej wielkim przywilejem, dzięki czemu bezsprzecznie każdy aspekt jej życia stał się magiczny.

źródło zdjęć: the sun.co.uk oraz Branislav Simoncik/Vogue Portugal

Kliknij w poszczególne zdjęcia dla lepszej jakości!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.